موضوعات
همدان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیزهمدانی می توانند از این پس از ساعت 11 تا 13 مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را از طریق شماره‌های 02188932308 یا 38260513 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. hamedan@hamshahri.org
1396/09/05
  پلمب کردن چاه‌ها
بحران آب به ویژه در استانی مانند همدان که کشاورزی در آن رونق دارد جدی است. دولت باید برای پلمب کردن چاه‌های غیرمجاز که آبادانی استان را از بین برده‌‌اند جدیت بیشتری داشته باشد.
رضایی - همدان

  افزایش ساعت کاری پارکینگ‌ها
پارکینگ‌های عمومی همدان باید ساعات ارائه خدمات خود را افزایش دهند تا شهروندان بتوانند خودروهای خود را بی‌دغدغه پارک کنند. به دلیل تعطیل شدن زودهنگام پارکینگ‌ها شهروندان ترجیح می‌دهند خودروهای خود را در حاشیه خیابان پارک کنند.
صادقی - همدان

  تالار قرآن
بالاخره مشخص نشد سرنوشت تالار قرآن همدان چه شد. آخرین خبر تغییر نام آن به مرکز همایش‌های قرآنی بود، اما هنوز خبری از افتتاح نیست. از اعضای شورای اسلامی شهر در دوره جدید می‌خواهیم تکلیف طرح‌های نیمه‌تمام را مشخص کنند.
نجفی - همدان
 
بلوک‌های سیمانی خطرناک

روبه‌روی در پارکینگ بیمارستان بعثت یک زمین خالی است که کنار آن یک سوله ورزشی قرار دارد. بلوک‌های سیمانی 2 متری روی پایه‌های سیمانی مثل دیوار کشیده شده که بعضی از آنها کج شده است. اگر در این محل که کنارش هم با گریدر خاکبرداری شده است باد شدید بوزد یا باران بیاید بلوک‌ها روی سر مردم و خودروها آوار می‌شود. از مسئولان می‌خواهیم پیگیر این موضوع باشند.
فرهمند - همدان

  آسفالت مشکل‌دار
آسفالت منطقه حصار علی‌آباد (کوی کوثر) مشکل دارد. بعضی کوچه‌ها را آسفالت کرده‌اند و بعد شرکت آب و فاضلاب همان کوچه‌ها را کنده است. لکه‌گیری‌ها همسطح با آسفالت قبلی نیست. از آنجا که حصار علی‌آباد در محدوده پایین شهر قرار دارد باعث شده است کسی به این منطقه توجه نکند.
قاسمی - از ساکنان حصار راه علی‌آباد
 
سفر مجهز

با آغاز فصل سرما رانندگان باید با تجهیزات کامل به سفر بروند. بی‌توجهی برخی رانندگان در مجهز کردن خودرو به لاستیک یخ‌شکن و دیگر ابزار لازم باعث ایجاد راهبندان می‌شود.
رضا - همدانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code