موضوعات
همدان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیزهمدانی می توانند از این پس از ساعت 11 تا 13 مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را از طریق شماره‌های 02188932308 یا 38260513 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. hamedan@hamshahri.org
1396/08/23
  تقاطع خطرناک
در تقاطع غیرهمسطح سردار همدانی که در حال ساخت است، تجهیزات ایمنی برق نصب نشده و کابل‌های برق بدون هیچ محافظی به گاردیل‌ها وصل شده‌اند. در شرایطی که روزانه صدها نفر از این منطقه عبور می‌کنند، اگر حادثه‌ای برای کسی اتفاق بیفتد، چه کسی پاسخگو خواهد بود؟
سیاح - همدان

  بلوار بدون پل
بلوار مدنی همدان برای عبور دانش‌آموزان و سالمندان به پل عابر پیاده نیاز دارد. این مسیر خیلی خطرناک است و هر آن ممکن است افراد با خودروها برخورد کنند.
یکی از ساکنان منطقه آقاجانی‌بیک

  اینترنت می‌خواهیم
من ساکن شهرک ولیعصر(عج) یا همان دیزج هستم. چند سال است می‌خواهم از مخابرات یا شرکت‌های خصوصی اینترنت بگیرم اما متاسفانه مخابرات می‌گوید شماره تلفن شما قابلیت پوشش اینترنت را ندارد. من چه باید بکنم؟
نجفی‌بقا - همدان

  استفاده از نمادهای شهری
از نمادهای تاریخی و فرهنگی همدان برای زیباسازی این شهر استفاده نمی‌شود. بدون شك زیباسازی شهر با جذب گردشگر و افزایش روحیه شهروندان ارتباط مستقیم دارد.
مرادی - همدان

  وضعت نامطلوب نان
پخت نان‌ در شهرستان ملایر وضعیت مطلوبی ندارد. بهتر است یک دوره آموزشی چند روزه برای شاطرهای نانوایی‌ها برگزار شود تا نسبت به شغل خود آگاه شوند.
جعفری - ملایرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code