موضوعات
همدان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیزهمدانی می توانند از این پس از ساعت 11 تا 13 مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را از طریق شماره‌های 02188932308 یا 38260513 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. hamedan@hamshahri.org
1396/07/16
  مشکلات ساکنان کوچه عزیزیان
بعد از یکطرفه کردن خیابان پاستور، رانندگان و همشهریان بسیاری برای دور زدن ترافیک و کوتاه کردن مسیر از میدان دانشگاه، آرامگاه بوعلی و میرزاده عشقی از فرعی‌های این خیابان استفاده می‌کنند. این موضوع باعث شده است مسیر کوچه عزیزیان از چهار سو مانند یک چهارراه عمل کند. بنابراین از مسئولان دلسوز راهنمایی و رانندگی خواهشمندیم با توجه به شلوغی مسیر و رفت‌وآمد روزانه ساکنان آپارتمان‌ها و منازل مسکونی اطراف، تدبیری اتخاذ کنند تا افراد مسن و کودکان با آرامش بیشتری از این مسیر عبور کنند. مورد بعدی اینکه در مسیر مسجد شریف‌الملک به آرامگاه بوعلی سینا تابلوی یکطرفه نصب شده است، اما به دلیل نبود نظارت مداوم هیچ یک از رانندگان به این تابلو توجهی نمی‌کنند و از این مسیر باریک که محل عبور عابران هم هست گذر می‌کنند و نه تنها باعث ایجاد ترافیک در این مسیر می‌شوند، بلکه باعث ایجاد خطر تصادف و گذر ماشین‌ها از روی پاهای عابران پیاده نیز می‌شوند. از مسئولان می‌خواهیم قبل از اینکه حادثه بدی در این مسیر رخ دهد چاره‌ای بیندیشند.
جمعی از ساکنان کوچه عزیزیان

  حذف تلفن‌های همگانی
با وجود حذف خدمات تلفن‌های همگانی هنوز باجه‌های آن در شهر مشاهده می‌شود. بهتر است مدیریت شهری همدان از این باجه‌ها استفاده کند و با طرح‌های خلاقانه باعث زیباسازی بیشتر شهر از طریق آنها شود.
گروسین - همدانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code