موضوعات
همدان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیزهمدانی می توانند از این پس از ساعت 11 تا 13 مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را از طریق شماره‌های 02188932308 یا 38260513 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. hamedan@hamshahri.org
1396/06/19
  حسینیه بدون سیستم تهویه
حسینیه خواهران مسجد ابوالفضل (ع) سرابی سیستم تهویه مناسب ندارد! با وجود درآمد بالای مسجد ابوالفضل (ع) متاسفانه تاکنون تدبیر اثربخش و مناسبی برای ایجاد یک سیستم تهویه مناسب برای حسینیه خواهران این مسجد صورت نگرفته است. این در حالی است که یک انشعاب کولر تنها در آشپزخانه حسینیه هست. فضای حسینیه با یک پنکه سقفی تهویه و خنک نمی‌شود و در مواقع شلوغی و برگزاری مجالس مختلف به هیچ وجه پاسخگو نیست. بسیاری از خانم‌ها به دلیل گرمای بیش از حد این مکان قادر به حضور در مجالس نیستند.
جمعی از بانوان ساکن در منطقه سرابی تویسرکان

 اعتراض شهروندان نهاوندی
وضعیت جمع‌آوری زباله و آسفالت شهرک حیدری کوی ۱۴۴ واحدی مسکن فرهنگیان قدیم در نهاوند نامناسب است. چرا شهرداری و اعضای شورای شهر نهاوند در این زمینه اقدامی انجام نمی‌دهند؟
ذوالفقاری - به نمایندگی از ساکنان کوی

 پیگیری یک پروژه
سرانجام پروژه چمن مصنوعی که قرار بود در بوستان شهدای گمنام شهرک فرهنگیان بهار در یک زمین با ابعاد استاندارد ساخته شود چه شد؟ چرا تاکنون این پروژه اجرایی نشده است؟
طالبی - بهارارسال پیام اشتراک 
 
 Security code