موضوعات
همدان

کلید ملایر درد ست شهردار

نویسنده:
حسین بابایی، شهردار جدید ملایر طی مراسمی رسما کار خود را آغاز کرد.
1396/09/13
 به گزارش همشهری با حضور معاون عمرانی استاندار، نمایندگان مردم ملایر در مجلس، فرماندار، اعضای شورای اسلامی و رؤسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی ملایر حسین بابایی رسما به عنوان شهردار ملایر معرفی شد.  
در این آیین عبدالعظیم رضایی، فرماندار ملایر، بیان کرد: شورا باید در پیشبرد اهداف به شهردار و اداره امور شهر کمک کند و شهردار و اعضای شورای شهر باید برای اجرای برنامه‌های شهری از تخصص‌ها و سلایق مختلف استفاده کنند.
 نماینده مردم ملایر در مجلس نیز برادری و وحدت را از ارکان اصلی مدیریت برشمرد و گفت: باید تلاش کنیم با روحیه برادری و اخوت برای توسعه و آبادانی شهر در یک جریان حرکت کنیم.
حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه توزیع عادلانه خدمات در شهر، جلوگیری از جذب نیروهای انسانی سفارشی در بدنه شهرداری و تعیین تکلیف نیروهای فعلی را از شهردار و شورای شهر خواستار شد.
رئیس شورای اسلامی شهر ملایر خواستار کمک نمایندگان مجلس و مسئولان به شهرداری این شهر شد و بیان کرد: در حال حاضر اوضاع خوبی در شهرداری ملایر حاکم نیست.  جلیل کولیوند با بیان اینکه شهردار جدید از بدنه شهرداری است و به مشکلات شهری آگاه است، افزود: هم اکنون ماهانه 25 میلیارد ریال برای حقوق و دستمزد نیروهای شهرداری ملایر پرداخت می‌شود و در
 بدنه شهرداری نیروی اضافی وجود دارد که باید این مشکل بررسی و اصلاح شود.
شهردار جدید ملایر توسعه و پیشبرد چندجانبه شهر، توسعه اقتصادی و اجتماعی شهر، جلب رضایتمندی مردم، توسعه پایدار و تخصصی کردن اقدامات و... را از اهداف خود در مسئولیتش برشمرد.  حسین بابایی با بیان اینکه موضع من اصلاح بدنه شهرداری است، گفت: برای سلامت اداری، رعایت حقوق شهروندی، تعامل با نهادها و ارگان‌ها، هم‌افزایی با سایر دستگاه‌های اجرایی، رونق اقتصادی و توسعه پایدار شهر تلاش خواهم کرد.  محمودرضا عراقی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان نیز گفت: کسی حق ندارد بدون ضوابط و مقررات نیرویی را به بدنه شهرداری‌ها اضافه کند و قرار نیست این روند در شهرداری‌ها ادامه پیدا کند، در غیر این صورت براساس قانون با این اقدام برخورد می‌کنیم. در این مراسم از خدمات علیرضا رضایی شهردار سابق ملایر تقدیر شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code