موضوعات
همدان

تسهیلات برای نوسازی ناوگان مسافربری بین‌شهری

نویسنده:
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: پرداخت تسهیلات طرح توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر بین‌شهری و روستایی آغاز شد.
1396/05/16
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، محمد رودباری درباره طرح توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بیان کرد: دارندگان خودروهای سواری كرایه، ون و مینی‌بوس می‌توانند برای دریافت این تسهیلات اقدام
کنند.
وی تصریح کرد: با پرداخت این تسهیلات، به شركت‌كنندگان در طرح نوسازی ناوگان مینی‌بوس و ون تسهیلاتی معادل 70 درصد قیمت خودرو با نرخ سود 6 درصد و مدت زمان باز پرداخت 5 ساله كمك مالی می‌شود.
وی افزود: این مبلغ وام تسهیلاتی برای توسعه و اضافه کردن ناوگان جدید به بخش مسافری بین شهری با نرخ سود 10 درصد و باز پرداخت 5 ساله اعطا می‌شود.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان اضافه کرد: به منظور فراهم آمدن خدمات بیشتر در این زمینه برای روستاییان به متقاضیان توسعه ناوگان سمند مسافربری برای مسیرهای روستایی 25 میلیون تومان وام با نرخ بهره 4 درصدی با مدت زمان باز پرداخت 5 ساله پرداخت می‌شود.
رودباری این اقدام را برای رانندگان دارای کارت هوشمند فرصت مناسبی دانست تا با استفاده از تسهیلات کم بهره اقدام به نوسازی و توسعه ناوگان کنند.
وی دیگر مزایای این طرح را از رده خارج كردن ناوگان مسافربری عمومی فرسوده برون شهری به ویژه مینی‌بوس و سواری كرایه دانست و گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به شركت‌های تولیدکننده و طی مراحل قانونی از مزایای دریافت تسهیلات طرح نوسازی ناوگان استفاده كنند.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code