موضوعات
همدان

تبلیغات انتخاباتی در ۷۲ نقطه شهر

نویسنده:
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری همدان از مکان‌یابی ۷۲ نقطه برای نصب سازه‌‌های موقت تبلیغات انتخاباتی در شهر همدان خبر داد...
1394/11/26
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری همدان از مکان‌یابی ۷۲ نقطه برای نصب سازه‌‌های موقت تبلیغات انتخاباتی در شهر همدان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری همدان، وحید علی‌ضمیر با اشاره به عزم شهرداری همدان برای بسترسازی برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات ۷ اسفندماه افزود: شهرداری همدان تأمین سازه مناسب برای تبلیغات نامزدهای انتخابات را با توجه به برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان در دستور کار دارد.
وی با بیان اینکه این اقدام در راستای حفظ مناسب منظر شهری و پیشگیری از آلودگی‌‌های بصری ناشی از تبلیغات بدون برنامه صورت می‌‌گیرد، عنوان کرد: با توجه به برنامه‌‌ریزی‌‌های صورت گرفته، حداقل ۷۲ نقطه از شهر برای نصب سازه‌‌ها مکان‌یابی شده است.
علی‌ضمیر با اشاره به اینکه تهیه و نصب سازه‌های مناسب تبلیغاتی در شهر همدان فضای مناسب و برنامه‌ریزی‌شده‌ای را در اختیار نامزدهای انتخاباتی قرار می‌‌دهد، بیان کرد: طبق قانون، هرگونه دیوارنویسی ممنوع است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری همدان ادامه داد: این سازه‌ها از جنس داربست و گونی و سازه‌های فلزی است که به‌ صورت عادلانه در اختیار داوطلبان انتخاباتی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان قرار می‌‌گیرد.
وی عنوان کرد: این سازه‌‌ها در مکان‌‌های مهم و پرتردد شهر همچون میدان‌های اصلی، بلوارهای پرتردد، مساجد و تقاطع‌‌های اصلی شهر نصب خواهد شد و از ستادهای انتخاباتی نامزدها درخواست می‌شود در فضاهای رسمی و مجاز تبلیغات کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code