موضوعات
همدان

بازسازی ورودی همدان از سمت جاده ملایر

نویسنده:
اصلاح و بازسازی ورودی شهر همدان از سمت جاده ملایر با ۳ میلیارد تومان اعتبار آغاز شد.
1396/06/19
به گزارش ایسنا، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در مراسم آغاز عملیات اجرایی اصلاح و بازسازی ورودی شهر همدان از سمت جاده ملایر گفت: ورودی‌های همدان به عنوان شهر تاریخ، تمدن و گردشگری باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد. امیر خجسته با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در این راستا انجام شده اما کافی نبوده است، افزود: در جاده‌های تهران و کرمانشاه اقدامات خوبی انجام شده اما در زمینه جاده همدان-ملایر تا به امروز هیچ‌گونه اقدامی انجام نشده است.
خجسته با بیان اینکه از میدان امام حسن(ع) تا جاده سد تصادفات زیادی رخ داده است، عنوان کرد: ورودی همدان باید درخور شأن این شهر تاریخی و گردشگری باشد.
وی با بیان اینکه استاندار برای اجرای این طرح یک میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده‌ است، گفت: شهرستان همدان ٢۵۰ میلیون تومان، مجمع نمایندگان ٢۵۰ میلیون تومان و شهرداری یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای این طرح اختصاص داده اند به طوریکه اجرای اصلاح و بازسازی ورودی شهر همدان از سمت جاده ملایر با ٣ میلیارد تومان اعتبار شروع می‌شود. نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر فعال شدن فرودگاه همدان، بیان کرد: در جلسه‌ای بنا شده که بعد از اتمام زمان حج و بازگشت حجاج، فرودگاه همدان فعال شود و وزیر راه و شهرسازی نیز وعده تخصیص یک فروند هواپیمای مسافربری به فرودگاه همدان را داده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code