موضوعات
همدان

امتنان از کارآفرینان برتر در همدان

نویسنده:
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از برگزاری دوازدهمین جشنواره «امتنان از کارآفرینان برتر» در همدان خبر داد....
1396/07/17
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از برگزاری دوازدهمین جشنواره «امتنان از کارآفرینان برتر» در همدان خبر داد.
«احمد توصیفیان» در گفت‌وگو با مهر از تمدید مهلت ثبت‌نام دوازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان همدان تا ۳۰ مهر سال جاری خبر داد.
وی هدف از برگزاری جشنواره تجلیل از کارآفرینان را اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تأکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب‌وکار، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، شناسایی کارآفرینان و انتخاب برترین آنها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه به خصوص جوانان عنوان کرد.
توصیفیان ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی در بخش صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب‌وکار، هم‌افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم‌سازی را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.
توصیفیان گفت: ثبت‌نام متقاضیان از 11 شهریور سال جاری آغاز شده است و تا پایان روز یکشنبه ۳۰ مهر سال جاری ادامه خواهد داشت.
وی عنوان کرد: صاحبان کسب‌وکار دارای نوآوری و خلاقیت و افراد و شرکت‌هایی که واجد شرایط کارآفرینی هستند می‌توانند در مهلت اعلام شده با تکمیل فرم‌های مربوطه و ارسال مستندات برای شرکت در این برنامه اقدام کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code