موضوعات
همدان

افزایش مصرف گاز در همدان

نویسنده:
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از افزایش 10 درصدی مصرف گاز توسط مشترکان همدانی خبر داد و گفت: با شروع فصل پاییز و سرد شدن نسبی هوا، مصرف گاز نیز افزایش یافته است....
1396/07/22
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از افزایش 10 درصدی مصرف گاز توسط مشترکان همدانی خبر داد و گفت: با شروع فصل پاییز و سرد شدن نسبی هوا، مصرف گاز نیز افزایش یافته است.
«محمدمهدی مهدوی» در گفت‌وگو با فارس با اشاره به شروع فصل پاییز و به تبع آن افزایش مصرف گاز اظهار کرد: مصرف گاز نسبت در مهرماه نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش مصرف دارد.
وی با بیان اینکه در همین روزهای ابتدایی پاییز با سرد شدن هوا مصرف گاز نیز افزایش یافته است، افزود: در حال حاضر در زمینه تأمین گاز مشکلی نداریم، هرچند با سرد شدن هوا مصرف گاز بالا می‌رود که باید مشترکان صرفه‌جویی کنند.
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با بیان اینکه اکنون 10 تا 15 روستا در استان همدان بدون گاز هستند، یادآور شد: این روستاها به علت تعداد خانوار کمشان که اکثرا 2 یا 3 خانوار هستند، شرایط گازرسانی را ندارند.
وی با اشاره به اینکه شرکت ملی گاز برای روستاهایی با خانوار کم با توزیع کپسول برای آنها سیاست‌گذاری کرده، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اکثر روستاهای استان همدان از گاز طبیعی برخوردار هستند، اجرای گازرسانی روستاهای کم جمعیت استان مقرون به صرفه نیست.
مهدوی با بیان اینکه بیش از 99 درصد روستاها گازرسانی شده‌اند، افزود: از 1080 روستای استان همدان به 996 روستا گازرسانی شده‌ است که تعدادی نیز به دلایل مختلف فنی و نیز تعداد خانوار اندک قابل گازرسانی نیستند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code