موضوعات
همدان

اجرای ۱۵۰ طرح بهداشتی در همدان

نویسنده:
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ظرف ۹ ماه گذشته ۱۵۰ طرح بهداشتی در همدان ساخته و تجهیز شده‌اند که در سفر وزیر بهداشت به استان به بهره‌برداری می‌رسند.
1396/05/17
به گزارش تسنیم، جلال‌الدین امیری در جمع رؤسای مراکز بهداشت شهرستان‌های استان همدان اظهار کرد: وزیر بهداشت پایان مردادماه جاری برای افتتاح پروژه‌هایی به استان سفر می‌کند که امیدواریم بتوانیم بسیاری از مطالبات حوزه بهداشتی استان را به اطلاع ایشان برسانیم.
وی بیان کرد: در 9 ماه گذشته کار بسیار بزرگی با همکاری تمام کارکنان شاغل در حوزه بهداشتی استان انجام شده است و آن به سرانجام رساندن 150 طرح بهداشتی در امر ساخت و تجهیز بود.
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان خواستار پرداخت به‌موقع مطالبات کارکنان مراکز بهداشتی شد و افزود: رؤسای مراکز بهداشت شهرستان‌ها باید مطالبات کارکنان بهداشتی را به‌موقع پرداخت کنند، چرا که باید رفاه کارکنان در بحث مالی در اولویت قرار گیرد.
وی گفت: در برنامه‌های بهداشتی باید به سمتی حرکت کنیم که مردم برای دریافت خدمات بهداشتی - و نه خدمات درمانی - به ما مراجعه کنند. در این زمینه بهترین خدماتی که می‌توانیم در مراکز بهداشتی ارائه دهیم، تهیه و تدارک بسته پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر است، چراکه کنترل نکردن بیماری‌های غیرواگیر در چند سال آینده مشکلات بهداشتی را تا چند برابر افزایش می‌دهد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code