موضوعات
گلستان

2 بازیکن خارجی جذب تیم بسکتبال «یس آل» می‌شوند

نویسنده:
مدیرعامل تیم بسکتبال « یس آل» گرگان با بیان اینکه 2 بازیکن خارجی جذب خواهند کرد یادآور شد که اسکلت فصل گذشته تیم حفظ می‌شود.
1396/06/15
«هامان هاشمی» در گفت و گو با مهر اظهار کرد: نامه اعلام آمادگی برای حضور در لیگ برتر بسکتبال را به فدراسیون ارسال کردیم تا با قدرت در این رقابت‌ها شرکت کنیم.
وی افزود: با توجه به اینکه هنوز تعداد تیم‌های شرکت کننده در لیگ برتر بسکتبال مشخص نیست، بودجه دقیقی را برای حضور در این رقابت‌ها مشخص نکرده‌ایم، اما حداقل بودجه تیم یک میلیارد تومان خواهد بود.
وی ادامه داد: ۸۰ درصد بازیکنان سال گذشته ظرفیت حضور در لیگ برتر را دارند و می‌خواهیم اسکلت فصل گذشته تیم را همچنان حفظ کنیم.
مدیرعامل تیم بسکتبال یس آل گرگان در مورد جذب بازیکنان خارجی و داخلی گفت: در پست‌های 4 و 5 نیاز به بازیکن داریم و 2 بازیکن خارجی جذب خواهیم کرد که رایزنی‌های اولیه با یک بازیکن خارجی را انجام داده‌ایم و به دنبال جذب 2 بازیکن داخلی با کیفیت هم هستیم.
هاشمی در مورد برنامه‌های تیم یس آل گرگان تا آغاز لیگ برتر بسکتبال، بیان کرد: احتمال دارد برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی به تهران سفر کنیم.البته برای برگزاری دیدار دوستانه با 2 تیم لیگ برتری مذاکراتی داشته‌ایم و پس از تکمیل شدن تیم به تهران سفر خواهیم کرد.
وی با اشاره به حضور 2 تیم از گرگان در لیگ برتر بسکتبال تصریح کرد: حضور 2 تیم گرگانی در لیگ برتر بسکتبال لذت و جذابیت خاصی دارد و مایه خوشحالی است که افراد زیادی به واسطه حضور این 2 تیم درگیر بسکتبال خواهند شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code