موضوعات
گلستان

گلستانی ها از« جشنواره فیلم سبز» استقبال نکردند

نویسنده:
مسئول روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان گفت که با وجود تبلیغات خوب در استان، اکران فیلم های منتخب ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران با استقبال پایین هم استانی ها در روز نخست آن (یکشنبه) مواجه شد....
1396/06/22
مسئول روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان گفت که با وجود تبلیغات خوب در استان، اکران فیلم های منتخب ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران با استقبال پایین هم استانی ها در روز نخست آن (یکشنبه) مواجه شد.«احمد دباغیان» در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: برپایی جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین، همزمانی اکران فیلم ها با مسافرت های خانواده ها در پایان فصل تابستان و مصادف شدن با گرامیداشت روز گرگان از دلایل مهم کاهش استقبال از اکران فیلم های منتخب این جشنواره در استان است.
به گفته وی 22 فیلم ایرانی و 10 فیلم خارجی به عنوان فیلم های منتخب این جشنواره در استان از 19 تا 23 شهریور برای تماشای عموم اکران می شود.
ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم سبز از 18 شهریور به طور رسمی در تهران آغاز به کار کرده تا 24 شهریور امسال ادامه دارد و فیلم های منتخب آن همزمان در تهران و در سراسر کشور نیز اکران می شود.
مهم‌ترین اهداف برپایی این جشنواره ترویج فرهنگ حفاظت محیط زیست و تشویق، تولید، شناسایی و ترویج آثار و فعالیت های هنری و فرهنگی ارزشمند، با کیفیت و موثر برای استقرار این فرهنگ است.
جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی، هنری و محیط زیستی کشور در سال 1377 پایه گذاری شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code