موضوعات
گلستان

گرگانی ها در قعرجدول لیگ برتر بسکتبال

نویسنده:
نمایندگان بسکتبال گرگان از هفته ششم رقابت های لیگ برتر بسکتبال، عصر پنج شنبه مقابل حریفان خود شکست خوردند.
1396/08/13
به گزارش مهر، تیم شهرداری گرگان مقابل شهرداری تبریز متحمل شکست شد تا همچنان در قعر جدول لیگ برتر باقی بماند. همچنین تیم یس آل دیگر نماینده بسکتبال گرگان که بدون سرمربی و با ترکیب ناقص به آبادان رفته بود با نتیجه ۹۵ بر ۴۱ شکست سنگینی مقابل تیم پالایش نفت متحمل شد تا هر2 نماینده گرگان در 2 رتبه انتهایی جدول لیگ برتر بسکتبال قرار داشته باشند.
بازی تیم های شهرداری گرگان و شهرداری تبریز که در سالن امام خمینی (ره) گرگان برگزار شد با نتیجه ۷۳بر ۵۶ به سود تیم میهمان خاتمه یافت تا تیم شهرداری گرگان همچنان در حسرت پیروزی باقی بماند.
نماینده تبریز کوارترهای اول، سوم و چهارم را به ترتیب با امتیازهای ۲۶ بر ۱۲، ۱۹ بر ۱۸ و ۲۱ بر ۷ برنده شد و نماینده گرگان در کوارتر دوم با امتیاز ۱۹ بر ۷ به پیروزی رسید.
شهرداری گرگان با این شکست 5 امتیازی شد و در مکان هشتم جدول ۹ تیمی مسابقات باقی ماند.تیم شهرداری گرگان در بازی بعدی دوشنبه ۱۵ آبان در تهران میهمان نیروی زمینی خواهد بود.همچنین یس آل دوشنبه هفته آینده در گرگان مقابل دیگر نماینده خوزستان، رعد پدافند به میدان خواهد رفت. یس آل با 5 بازی و بدون برد و 5 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار دارد.

کمک مالی شورای اسلامی شهر گرگان به تیم یس‌آل
کمیته ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان با کمک 500 میلیون ریالی به تیم بسکتبال یس‌آل این شهر موافقت کرد.
به گزارش ایرنا، تیم یس‌آل در آستانه انصراف از ادامه حضور در رقابت‌های لیگ برتر قرار داشت و مدیر فنی این تیم با حضور در جلسه شنبه شورای اسلامی شهر گرگان، خواهان رسیدگی به وضعیت این تیم و نگاه ویژه مسئولان به آن شده بود.
یس‌آل از حدود 5 سال پیش با کمک بخش خصوصی و با حضور در رقابت‌های جام رمضان گرگان مراحل ترقی را طی کرد تا امسال توانست به لیگ برتر بسکتبال راه یابد.
همچنین اعضای کمیته ورزش شورای گرگان با در اختیار قرار دادن اتوبوس شهرداری بابت ایاب و ذهاب بازیکنان تیم یس‌آل به رقابت‌های بیرون از خانه موافقت کردند و در مسابقاتی که میزبان است نیز اسکان، پذیرایی و ایاب و ذهاب داوران از سوی شورا تقبل می‌شود. مدیرعامل تیم بسکتبال یس‌آل گرگان با تأکید بر ضرورت حمایت از تیم‌های ورزشی، گفت: تیمداری من برای بسکتبال گرگان در لیگ برتر اشتباه بود. «سیدهامان هاشمی» افزود: ما در حوزه ورزش سرمایه‌گذاری کرده‌‌ایم که هیچ‌گونه خروجی مالی ندارد. «ناصر گرزین» عضو شورای اسلامی شهر نیز با بیان این که شهر گرگان ظرفیت داشتن 3 تیم در لیگ برتر بسکتبال را دارد، گفت: هیچ کدام از اعضای شورا با دادن بودجه برای بسکتبال مخالف نیستند، سال گذشته حدود 25 میلیارد ریال در این بخش هزینه کردیم. از سوی دیگر زمانی که بودجه 600 میلیون ریالی مصوب شورا برای کمک به ورزش گرگان به 4 میلیارد ریال می‌رسد، نگاه ویژه اعضای شورای اسلامی شهر به ورزش شهرستان را نشان
 می‌دهد. وی افزود: به عقیده من بسکتبال گرگان نیاز به تفکر مدیریتی دارد زیرا با هزینه هنگفت سال گذشته نیز نتیجه نگرفتیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code