موضوعات
گلستان

کاهش محسوس دما در استان

نویسنده:
معاون پیش‌بینی و توسعه هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه نسبتاً ناپایدار از دیشب به استان گفت: به تدریج تا روز شنبه شاهد کاهش محسوس دما در استان خواهیم بود....
1396/07/19
معاون پیش‌بینی و توسعه هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه نسبتاً ناپایدار از دیشب به استان گفت: به تدریج تا روز شنبه شاهد کاهش محسوس دما در استان خواهیم بود.
«محمدرضا رحمان‌‌نیا» در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بررسی الگوهای پیش‌یابی هواشناسی نشان می‌دهد، به واسطه ریزش هوای خنک و مرطوب از عرض‌های بالاتر، شاهد افزایش ابر و وزش باد (در برخی نقاط نسبتاً شدید) خواهیم بود.  وی افزود: برای چهارشنبه و پنجشنبه در بخش‌هایی از مناطق کوهپایه‌ای و کوهستانی استان بارش‌های پراکنده را خواهیم داشت.
رحمانی نیا عنوان کرد: روز جمعه علاوه بر بخش‌های کوهپایه‌ای و کوهستانی، انتظار داریم در برخی مناطق پایین‌دست استان نیز شاهد بارش باران باشیم.
معاون پیش‌بینی و توسعه هواشناسی گلستان بیان کرد: روز شنبه احتمال بارش‌های پراکنده را فقط در مناطق کوهپایه‌ای انتظار داریم.
وی ادامه داد: تا روز شنبه به تدریج کاهش 8 تا 10 درجه‌ای دما را در استان پیش‌بینی می‌کنیم.
معاون پیش‌بینی و توسعه هواشناسی گلستان بیان کرد: به طور کلی در این مدت مناطق مختلف استان بارش‌های مؤثری را به صورت سراسری دریافت نخواهند کرد، اما ممکن است به صورت نقطه‌ای در برخی نقاط بارش‌های نسبتاً خوبی داشته باشیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code