موضوعات
گلستان

ورزشکار گلستانی قهرمان مسابقات جهانی موی تای شد

نویسنده:
رئیس هیات ورزش‌های رزمی استان گفت: ورزشکار گلستانی عنوان قهرمانی رقابت‌های جهانی موی تای را کسب کرد....
1396/05/22
رئیس هیات ورزش‌های رزمی استان گفت: ورزشکار گلستانی عنوان قهرمانی رقابت‌های جهانی موی تای را کسب کرد.
«رضا منوچهری» در گفت و گو با مهر اظهار کرد: مسابقات جهانی موی تای نوجوانان و جوانان در بانکوک تایلند به پایان رسید که «محمدرضا چابک» ملی‌پوش گلستانی کشورمان در رده سنی جوانان موفق به کسب مدال طلای این رقابت‌ها شد.
وی افزود: در وزن ۶۷ کیلوگرم این رقابت‌ها  این ورزشکار موفق شد در دیدار نهایی با شکست حریف ترکیه‌ای، مدال طلای این مسابقات را به گردن بیاویزد.
منوچهری تصریح کرد: تیم ملی موی تای نوجوانان و جوانان کشورمان برای نخستین بار در مسابقات بین المللی شرکت کرد و موفق به کسب 3 مدال طلا و 3 مدال برنز شد.وی ادامه داد: مراسم استقبال از محمدرضا چابک قهرمان گلستانی موی تای جوانان جهان، ظهر شنبه در گرگان برگزار شد.

دعوت از 5 گلستانی به اردوی تیم ملی پنچاک سیلات
رئیس هیات ورزش‌های رزمی گلستان همچنین درباره دعوت از 5 ورزشکار استان به اردوی تیم ملی پنچاک سیلات کشورمان خبر داد و گفت: امیرحسین ملاشاهی و اشکان ملاشاهی در بخش آقایان و نازنین اسدی، فاطمه حسام و ناهید دودانگی در بخش بانوان به اردوی تیم ملی پنچاک سیلات دعوت شدند.
منوچهری اضافه کرد: این اردو به مدت یک هفته در اردبیل در حال برگزاری است تا نفرات نهایی برای اعزام به رقابت‌های بین المللی آذربایجان مشخص شوند.
وی یادآور شد: انسیه علی نقی از گلستان به عنوان یکی از مربیان تیم ملی پنچاک سیلات بانوان کشورمان در کادر فنی حضور دارد.
این مسئول ورزشی بیان کرد: فاطمه حسام ورزشکار گلستانی تیم ملی پنچاک سیلات بانوان کشورمان موفق شده بود نخستین مدال جهانی این رشته را برای ایران به ارمغان بیاورد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code