موضوعات
گلستان

مقاومت حزب الله لبنان؛ الگوی مقابله با دشمنان

نویسنده:
امام جمعه موقت گرگان گفت که مقاومت 33 روزه حزب الله لبنان در برابر حمله نیروهای رژیم غاصب صهیونستی، الگویی برای مقاومت در برابر تهدیدهای دشمنان اسلام و مقابله با ظلم شده است.
1396/05/22
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام «قاسم لیوانی» در خطبه های نماز جمعه گذشته شهر گرگان با اشاره به سالروز مقاومت حزب الله لبنان اظهار کرد: این مقاومت که با الهام از انقلاب اسلامی رقم خورد، ثابت کرد که همیشه نیروی انسانی و تجهیزات نظامی فراوان عامل پیروزی نیست و استواری نیروها باعث غلبه بر دشمنان خواهد بود.
به گفته وی، حزب الله لبنان در این جنگ با مقاومت جانانه خود، رژیم غاصب صهیونستی را وادار به عقب نشینی و اعلام آتش بس کرد.
خطیب جمعه گرگان همچنین به مقاومت مردم یمن در برابر حمله های رژیم سعودی اشاره کرد و از سکوت سازمان های بین المللی در برابر این ظلم و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم این کشور به ویژه کودکان انتقاد کرد و گفت: سازمان ملل در مقابله با این حمله های ناجوانمردانه سکوت نکند و اقدام مثبتی برای رفع این مشکل انجام دهد.

انسجام قوا؛ فرصت مناسبی برای فعالیت دولت
امام جمعه گنبدکاووس با مناسب دانستن وحدت، تعامل و انسجام بین قوا گفت که این شرایط فرصت مطلوبی برای دولت به منظور کار و ارائه خدمت به مردم فراهم کرده است.
 حجت الاسلام والمسلمین «محمود ترابی» در خطبه های نمازجمعه گنبدکاووس اظهارکرد: دیدار فرماندهان نظامی با رئیس جمهوری، سخنان مقام معظم رهبری درمراسم تنفیذ و برگزاری مراسم تحلیف، همگی فضای وحدت و انسجام خوبی بین قوا ایجاد کرده است.
وی افزود: دولت باید از این فرصت و فضای ایجاد شده به منظور تحقق، وعده های انتخاباتی و منویات رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ استفاده کند.
حجت الاسلام ترابی اضافه کرد: پس از رای اعتماد نمایندگان مجلس به وزرای پیشنهادی، دولت همه توانش را در طبق اخلاص بگذارد و برای رفع مشکلات کشور تلاش کند.
وی همچنین از منتخبان دوره پنجم شورای اسلامی شهر گنبدکاووس خواست در زمان باقی مانده تا شروع فعالیت قانونی با برگزاری جلسات به انتخاب شهردار توانمند فارغ از موضوعات قومی اقدام کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code