موضوعات
گلستان

معرفی دختران منتخب تنیس روی میز گلستانی

نویسنده:
مسابقات انتخابی تنیس روی میز دختران نونهال گلستان برای شناسایی تیم اعزامی استان رقابت های قهرمانی کشور برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند.«کیانوش دیلمی» نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان به ایرنا گفت: این مسابقات یک روزه با حضور نفرات برتر شهرستان های گلستان در2 رده سنی به میزبانی گرگان برگزار شد....
1396/06/13
مسابقات انتخابی تنیس روی میز دختران نونهال گلستان برای شناسایی تیم اعزامی استان رقابت های قهرمانی کشور برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند.«کیانوش دیلمی» نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان به ایرنا گفت: این مسابقات یک روزه با حضور نفرات برتر شهرستان های گلستان در2 رده سنی به میزبانی گرگان برگزار شد.
وی بیان کرد: در رقابت های رده سنی زیر 11 سال دلناز سالاری از گرگان به مقام قهرمانی رسید، «زهرا قاسمی» و «سلینا درزی» هر 2 از کردکوی دوم و سوم شدند.به گفته این مسئول، همچنین در رده سنی زیر 9 سال زهرا زرگرانی و یکتا معتمدزاده از گرگان اول و دوم شدند و هلیا رضایی از بندرگز به مقام سوم رسید.
دیلمی برتوسعه این ورزش میان خانواده‌ها نیز تاکید کرد و گفت: استعدادیابی، یکی از اهداف مهم هیات در مسیر تربیب نسل جدید قهرمانان این رشته در استان است که بر اجرای آن با کمک خانواده ها، مسئولان و علاقه مندان به ورزش اصرار داریم .
وی افزود: یکی از طرح های اجرا شده برای رسیدن به این هدف، امضای تفاهمنامه با آموزش و پرورش به منظور شناسایی استعدادهای جدید بوده که نتایج کسب شده در مدت زمان اندک اجرای این طرح، امیدوار کننده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code