موضوعات
گلستان

مسیرهای راهپیمایی ۱۳ آبان در استان

نویسنده:
مسیرهای راهپیمایی استکبارستیزی روز 13 آبان در شهرستان‌های مختلف استان اعلام شد و این راهپیمایی با حضور همه اقشار جامعه اعم از دانشجویان، دانش‌آموزان، طلاب، اساتید دانشگاه و غیره برگزار می‌شود.
1396/08/13
به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان، راهپیمایی یوم الله 13 آبان در شهر گرگان مرکز استان روز شنبه ساعت 9:30 باحضور مردم همیشه در صحنه از میدان شهرداری آغاز می شود و پس از طی خیابان شهدا و چهار راه شهدا، راهپیمایان در مصلای وحدت این شهر اجتماع می کنند و به سخنان حجت‌ الاسلام شیرازی نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گوش فرا می دهند. در گنبدکاووس مسیر راهپیمایی از میدان مرکزی خیابان طالقانی شرقی و دادگاه انقلاب می گذرد و به مصلای امام جعفر صادق(ع) ختم می شود. بندرگز، محل تجمع مسجد محمدیه است و راهپیمایان به سمت مسجد جامع حرکت می کنند. در بندر ترکمن راهپیمایی از مقابل آموزش و پرورش آغاز می شود تا چهار راه شهید ادامه دارد.

  پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار تاکید کردند که یاوه گویی های رییس جموری آمریکا تنها اتحاد و همبستگی ملی را افزایش می دهد.در این پیام آیت الله «سید کاظم نورمفیدی» و «سید مناف هاشمی» ضمن دعوت از مردم استان برای شرکت در راهپیمایی یوم‌ الله 13 آبان، گفتند: مردم گلستان همواره با وحدت پشتیبان انقلاب اسلامی بوده و یاوه‌گویی‌های رئیس جمهوری آمریکا بر اتحاد ملت می افزاید.در ادامه این پیام آمده است: جمهوری اسلامی ایران حکومتی برآمده از متن مردم انقلابی است و این مردم تا به امروز از هیچ تلاشی در راستای مجد، عظمت و اقتدار آن فروگذار نکرده ‌اند. یوم‌ الله 13 آبان، روزی است که مردم غیور کشورمان ضمن بیعت با آرمان‌ های والای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور در راهپیمایی شکوهمند این روز به قدرت‌ های پوشالی و استکباری جهان اعلام می‌ کنند که جمهوری اسلامی ایران نظامی برآمده ازمردم است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code