موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/09/14
   تعیین تکلیف موزه روستایی گلستان
نزدیک به چندین ماه است هیچ خبری از موزه روستایی گلستان در دست نیست.
بر اساس آخرین شنیده‌ها، اداره کل میراث فرهنگی گلستان با مشاور این طرح به تفاهم نرسیده است.
 لطفاً پیگیری و اطلاع‌رسانی شود که آیا این موضوع صحت دارد؟ اگر این‌طور است مسئولان استان باید پاسخگو باشند، چرا که بخش زیادی از اعتبارات گردشگری استان برای این طرح که تا به حال نیمه‌کاره مانده، صرف شده است.
ایمانی ـ قرق

    ساندویچی‌های غیربهداشتی در مرکز شهر
نمی‌دانم آیا تا به حال از طرف اداره بهداشت سری به ساندویچی‌ها در مرکز شهر و همچنین میدان سرچشمه و خیابان‌های اصلی شهر زده‌اند؟ وجود حشراتی مثل سوسک و امثال آن و همچنین نبود امکانات لازم و نداشتن نظافت در این گونه مکان‌ها جای تأسف دارد.
شاید برای خود مردم شهر وجود این گونه صحنه‌های ناگوار عادی شده باشد، اما مسافری که برای اولین بار وارد شهر می‌شود و در این مکان‌ها حضور پیدا می‌کند، خاطره بد و ناگوار آن مکان و شهر را فراموش نخواهد کرد.
حیدری ـ گرگان

    نظارت بر مغازه‌ها
در برخی شهرهای کوچک انگار اصلاً به وضعیت مغازه از نظر بهداشت و قیمت اجناس رسیدگی نمی‌شود و هر مغازه‌دار به هر قیمتی که می‌خواهد اجناس خود را می‌فروشد. از مسئولان ذی‌ربط درخواست می‌کنیم بررسی کنند.
درخشنده ـ گنبدکاووس

    توجه به معلولان
چرا در گلستان برنامه‌ای مدون و یکپارچه برای مناسب‌سازی امکانات رفاهی معلولان تهیه نمی‌شود.
در واقع ما چنین برنامه‌ای را نه در ادارات، نه در معابر و نه در دیگر نقاط شهر نمی‌بینیم. معلولان نیز جزو مردم همین استان هستند و باید برای شرایط خاص زندگی آنان چاره‌ای اندیشید.
رجبی ـ گنبدکاووسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code