موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/09/12
   تردد آزادانه معتادان
برخی شب‌ها در محلات پایین شهر گرگان، معتادان به راحتی تردد می‌کنند و بساط خرید و فروش مواد مخدر به وضوح برپاست. چند باری هم با نیروی انتظامی تماس گرفته‌ایم، اما اتفاقی نیفتاده است.
حسین‌زاده ـ گرگان

   برخورد نامناسب برخی کارکنان
برخی کارمندان نظام مهندسی ساختمان گلستان رفتار مناسبی با ارباب رجوع ندارند و وقتی سؤالی از آن‌ها می‌شود، جواب درست و حسابی نمی‌دهند. مگر تکریم اربار رجوع جزو منشور اخلاقی کارکنان اداره‌ها و سازمان‌ها نیست؟ لطفاً مسئولان سازمان، نظارتی جدی بر عملکرد کارکنان داشته باشند و با تماس یا حضور نامحسوس به عنوان اربار رجوع از وضع پاسخگویی مدیران و کارمندان خود باخبر شوند.
یک شهروند از گرگان

   بنرهای تاریخ مصرف گذشته
بنرهایی که مدت زمان زیادی از برگزاری برنامه‌های درج‌شده در آن‌ها می‌گذرد، هنوز بر در و دیوار شهر مینودشت آویزان است و سیمای زشتی در شهر ایجاد می‌کنند. از متولیان برگزاری این برنامه‌ها خواهشمندیم به جمع‌آوری به‌موقع این بنرها اقدام کنند و از شهرداری نیز تقاضا داریم هنگام مجوز دادن برای نصب بنر در مورد جمع‌آوری آن‌ها از نصب‌کنندگان تعهد بگیرند.
موسویان ـ مینودشتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code