موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/09/11
   ناهنجاری در مجتمع‌های شهرک شهریار
ما در مجتمع مسکونی ابتدای شهرک شهریار گرگان زندگی می‌کنیم. وجود صدها واحد در این مجتمع این‌جا را به یک مجتمع پرتردد تبدیل کرده و همواره شاهد جولان موتورسواران و همین طور رفت‌وآمدهای مشکوک به بعضی منازل و درگیری‌هایی در مجتمع هستیم. وجود کیوسک نیروی انتظامی در این مجتمع می‌تواند راهکار مناسبی برای جلوگیری از این ناهنجاری‌ها باشد.
رایزنی ـ گرگان

    میوه گران است
بدن همه برای تأمین ویتامین به انواع میوه نیازمند است. اما قیمت میوه آنچنان گران است که قشرهای ضعیف قادر به تهیه آن نیستند. فرزندان این خانواده‌ها اگر در دوران رشد نتوانند مواد مقوی را به بدن خود برسانند قطعاً در بزرگسالی با بیماری‌های مختلف روبه‌رو یا با کوچک‌ترین مشکل، بیمار و ناتوان می‌شوند. از دولت می‌خواهیم قسمتی از هزینه‌های طرح سلامت را به ارزان کردن میوه و گوشت اختصاص دهد تا مردم بیمار نشوند.
الیاسی ـ کلاله

    مشکلات رانندگی در کردکوی
یکی از مشکلاتی که در شهر کردکوی شاهد آن هستیم حمل‌ونقل و نحوه رانندگی مردم است. انحراف از مسیر، عبور و مرور موتوسیکلت، تراکتور و ماشین‌آلات کشاورزی در شهر به خاطر نبود تفکیک بافت شهری از روستایی از معضلات رانندگی در این شهر است. علاوه بر این به عنوان یک شهروند فکر می‌کنم باید برنامه‌های بیشتری برای ارتقای سطح فرهنگ رانندگی در کردکوی از طریق نهادهای مسئول انجام شود.
یزدانی ـ کردکویارسال پیام اشتراک 
 
 Security code