موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/09/07
   نبود علائم کافی برای رانندگی در شب
ورودی برخی خیابان‌های بندرگز در شب هیچ‌گونه دیدی ندارد. این در حالی است که طی سال‌های گذشته علائم مورد نیاز برای دید کافی در شب نصب شده بود، اما اکنون با حذف آن‌ها خطرهایی به دلیل وجود جدول‌های سنگی در مسیر جداکننده خیابان، رانندگان را تهدید می‌کند.
از شهرداری درخواست می‌کنم برای نصب علائم راهنمایی لازم در مکان‌های حادثه‌خیز اقدام کند.
عسگری ـ بندرگز

   مزاحمت ساختمان‌سازها
در محله ما چند ساختمان در حال ساخت است. باور کنید هر روز از صدای کار دستگاه‌ها، کارگران، ماشین‌ها و ده‌ها آلودگی صوتی دیگر معذب هستیم، اما نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. با پایان ساخت یک بنا چند بنای دیگر نیز به جمع ساخت و سازها اضافه می‌شود و فکر می‌کنم تا سال‌ها باید این مزاحمت‌ها را تحمل کنیم. آیا در زمینه آلودگی صوتی، قانون و نظارتی وجود ندارد؟
ایرجی ـ گرگان

   رفع مشکل آبگرفتگی
بارش شدید باران در روزهای گذشته موجب آبگرفتگی معابر، ترافیک و اختلال در تردد خودروها و عابران در مرکز و چند شهر دیگر شده بود.
 هرچند هر سال در مورد این موضوع اعتراض می‌کنیم و هیچ وقت هم برای رفع این مشکل کاری انجام نمی‌شود، امیدوارم این بار مسئولان به رفع مشکلاتی که در معابر شهرها وجود دارد و موجب آبگرفتگی می‌شود، اقدام کنند تا دیگر شاهد این اتفاق نباشیم.
میقانی ـ گرگان

   تشکر از پزشکان برای ویزیت رایگان مردم در مناطق محروم
گاهی در برخی خبرها می‌خوانم پزشکان به مناسبت‌های مختلف مثل هفته بسیج به مناطق محروم استان اعزام می‌شوند و به معاینه رایگان بیماران اقدام می‌کنند. ما از این کار خیرخواهانه پزشکان قدردانی و تشکر می‌کنیم. امیدواریم پزشکان دیگر نیز خود را در قبال مردم ضعیف و محروم مسئول بدانند و هر از گاهی از این کارهای خیرخواهانه انجام دهند.
شهریاری ـ کلالهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code