موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/09/05
   امنیت در انتهای شهرک شهریار گرگان
شهروندی از گرگان هستم و در شهرک شهریار واقع در خیابان کمربندی گرگان زندگی می‌کنم. متأسفانه در انتهای این شهرک ساختمان‌های نوساز و زمین‌های خالی و متروک فراوانی وجود دارد، اما امنیت در این منطقه کم است و برای یک خانم رفت‌وآمد به خصوص هنگام غروب بسیار مشکل است. امیدوارم رسیدگی شود.
ندایی ـ گرگان

  سلطه فضای مجازی
متأسفانه این روزها صله‌رحم و مهمانی در جامعه ما بسیار کم شده است و زمانی که فرصتی برای جمع شدن اقوام و آشنایان پیش می‌آید، اکثراً به نوعی سرگرم تلفن همراه و سیر در فضای مجازی هستند و صحبت‌ها به چند جمله تکراری ختم می‌شود. ای کاش مردم به یادآورند فضای مجازی هرگز نمی‌تواند جایگزین خوبی برای یک جمع دوستانه و فضای همدلی و رفاقت باشد.
حقی ـ گرگان

  پیاده‌روهای نامناسب گنبد
از مدیران شهری گنبدکاووس سؤالی دارم. آیا تاکنون شده با پای پیاده در خیابان‌های شهر تردد کنند؟ بسیاری از پیاده‌روهای این شهر واقعاً وضعیت نابسامانی دارند و عبور از آن‌ها سخت است.
یک شهروند ـ گنبدکاووس

  رفتار ناپسند برخی کارکنان ادارات با شهروندان
متأسفانه رفتار و نوع برخورد برخی کارکنان ادارات با مردم غیرمسئولانه و ناپسند است. گاهی برخی کارکنان طوری در پاسخ به شهروندان واکنش نشان می‌دهند که نه فقط شأن ارباب رجوع حفظ نمی‌شود، بلکه فرد قید کاری که قرار بود انجام بدهد را نیز می‌زند.
از مسئولان انتظار داریم هم نظارت بیشتری بر نوع رفتار کارکنان ادارات داشته باشند و هم برخورد قاطعی با برخی افراد متخلف در این زمینه انجام دهند.
محمدپور ـ گرگان

  تردد سخت در بندرترکمن
برخی کوچه‌ها یا خیابان‌های شهر بندرترکمن هنوز آسفالت مناسبی ندارند و با یک بارندگی کوچک پر از گل و لای می‌شوند که رفت‌وآمد در آن بسیار سخت و مشکل است. از متولیان خواهشمندیم به مشکل رسیدگی کنند.
نسیمی ـ بندرترکمنارسال پیام اشتراک 
 
 Security code