موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/08/24
   ترکیدگی لوله و هدر رفت آب
ترکیدگی لوله آب آشامیدنی روستای آق آباد  گنبد کاووس محیط پیرامونش را به مردابی تبدیل کرده است و آب همینطور هدر می رود، اما خبری از مسئولان برای پیگیری و حل این موضوع نیست. در حالی که نیمی از استان همیشه در بی آبی به سر می برند، کفر نعمت و هدر دادن آب آشامیدنی هیچ توجیهی ندارد.
کلاته _ گنبدکاووس

    تاکسی ها فقط دربست می روند
راننده های تاکسی در کردکوی هم به تازگی عادت شهرهای بزرگ را پیدا کرده اند و در ساعت های خاص به خصوص شب ها فقط مسافر دربست سوار می کنند.
در صورت اعتراض مسافران هم می گویند در کردکوی تعداد تاکسی ها زیاد است، برو سوار تاکسی دیگری شو. لطفاً سازمان تاکسی رانی و شورای شهر به موضوع رسیدگی کند.
ترکجزی از کردکوی

    پل سیمین شهر، ظرفیت ندارد
وضعیت پل سیمین شهر با افزایش تعداد ماشین ها هر روز وخامت بیشتری پیدا می کند. این پل برای تردد خودروها مناسب نیست و امنیت جانی عابران پیاده را هم به خطر می اندازد.
با اعتبارات محدودی که شهرداری دارد هم فکر نمی کنم امکان تعریض این پل وجود داشته باشد. مسئولان استان در سطح کلان تر باید برای حل مشکل این پل و تخصیص اعتبار برای آن، ورود کنند.
محمدی از سیمین شهر

    جلوی انتقال آب از زرین گل گرفته شود
از مسئولان گلستان خصوصاً استاندار محترم تقاضا می کنیم قاطعانه جلوی انتقال آب از چشمه های زرین گل به سمنان را بگیرد.
اگر عزم مسئولان استان ما مانند سمنان جزم بود و همان طور که سمنان از این طرح دفاع می کند، گلستان در برابر آن می ایستاد، امروز شاهد این اتفاق نبودیم. محیط زیست گلستان با این کار به خطر افتاده است و از مسئولان می خواهیم از خواسته به حق مردم گلستان دفاع کنند.
جمعی از اهالی روستای شیرین آباد در علی آباد کتولارسال پیام اشتراک 
 
 Security code