موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/08/16
   کمبود امکانات در کلینیک دندان‌پزشکی
برای ترمیم دندان‌هایم به کلینیک دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مراجعه کردم. اما در کمال شگفتی دیدم به دلیل کمبود امکانات، دندان‌های جلویم با ماده‌ای پر شد که رنگش با رنگ دندان متفاوت است و مانند لکه‌ای زرد در دهانم خودنمایی می‌کند. با اعتراض من، دانشجویان گفتند فقط همین امکانات در کلینیک موجود است و متأسفانه ماده رنگ دندان وجود نداشت. حداقل باید از ابتدا این موضوع را به بیمار بگویند تا در مورد آن تصمیم بگیرد.
سحرخوانی ـ گرگان

   تخریب در مسکن مهر کلاله
بلوک 54 مسکن مهر کلاله دچار آسیب و تخریب جدی شده است تا حدی که احتمال می‌رود برای عابران و خودروهای عبوری از کنار این بلوک حادثه ایجاد شود. لطفاً مسئولان استان سریعاً پیگیری کنند.
اهالی مسکن مهر کلاله

   نصب جایگاه استراحت برای رانندگان تاکسی
ایستگاه تاکسی و سواری محمدآباد گرگان و آق‌قلا در گرگان نیاز به نصب جایگاهی برای استراحت رانندگان دارد. همیشه عده‌ای از رانندگان برای استراحت روی جداول زیر پل شهید قندهاری که فقط 20 سانتی‌متر از زمین فاصله دارد، می‌نشینند و استراحت می‌کنند. در حالی که همین مجموعه هم برای نصب یک کانکس و هم نصب نیمکت جا دارد.
زاهدی ـ گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code