موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/08/13
   لزوم افزایش فضای سبز در مرکز شهر
هسته مرکزی آزادشهر به‌رغم تراکم جمعیتی، از داشتن فضای سبز مناسب محروم است و در سال‌های گذشته اقدامات مناسبی نیز برای افزایش سرانه فضای سبز در این منطقه انجام نگرفته است. به هر حال برای زیباسازی شهر باید اقدام به افزایش میزان فضای سبز کنیم که مردم در این مکان‌ها تفریح کنند و از آلودگی محیط نیز کاسته شود.
ترابی از آزادشهر

   سدمعبر در پیاده‌روها آزاردهنده است
کسبه یا بعضی دست‌فروشان با قرار دادن وسایل خود در پیاده‌روها، سدمعبر و تردد در این مکان‌ها را مشکل می‌کنند. لطفاً شهرداری برای دست‌فروشان مکانی خاص در نظر بگیرد تا هم مردم راحت در پیاده‌روها تردد کنند و هم چهره شهر زیبا بماند.
گرچه در روزنامه همشهری گلستان بارها به این موضوع پرداخته‌اید، به نظر می‌رسد باز هم جای کار دارد؛ چراکه مسئولان فقط وعده ساماندهی دست‌فروشان را می‌دهند و در عمل اقدامی نمی‌بینیم.
نوروزی از کردکوی

   کیفیت پایین نان
در برخی نانوایی‌ها به خصوص در حاشیه شهر و شهرک‌های اطراف به قدری کیفیت نان پایین است که اصلاً قابل خوردن نیست. آن‌هایی که به بهانه بالا بردن کیفیت، بهای نان را زیاد کردند،  پاسخگو باشند. همه تقصیرها متوجه نانوا نیست و آرد بد و خراب نیز که باید بر آن نظارت شود از علت‌های مهم کیفیت پایین نان‌هاست. لطفاً نظارت‌ها در این زمینه بیشتر شود.
منصوری از گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code