موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/08/07
   جای خالی خط‌کشی در جاده‌های بین شهری استان
بخش جالب توجهی از مسیرهای بین شهری گلستان، خط‌کشی ندارد و این مشکل مشهود است. نداشتن خط‌کشی هم سبب می‌شود رانندگان کمتر در سبقت‌ها و رفت‌وآمدها نظم عبور و مرور را رعایت کنند که در نهایت به بروز حوادث منجر می‌شود. از مسئولان اداره کل راه و شهرسازی تقاضا داریم این موضوع را پیگیری کنند و نسبت به اجرای خط‌کشی مناسب در مسیرهای بین شهری استان اقدام کنند.
فلاحت ـ کردکوی

   سرعتکاه‌های نامرئی
بسیاری از سرعتکاه‌های آسفالتی شهر کلاله به دلیل جدا نبودن رنگ سرعتکاه از آسفالت قابل تشخیص و رؤیت نیستند.
در حالی که سرعتکاه باید از دور برای راننده مشخص باشد تا راننده سرعت خودرو را در فاصله معین کم کند.
 با این وضعیت سرعتکاه‌ها نه فقط به کاهش حوادث کمک نمی‌کنند، ممکن است سبب بروز حوادثی در شهر نیز شوند. لطفاً مسئولان مربوطه در این زمیه نسبت به رنگ‌آمیزی این سرعتکاه‌ها اقدام کنند.
تورانی ـ کلاله

   سالن‌های ورزشی ویژه بانوان کافی نیست
سالن‌های ورزش بانوان در شهرستان‌های استان کافی نیستند و علاقه‌مندان نمی‌توانند با آسودگی خاطر در رشته‌های مورد علاقه خود به فعالیت بپردازند. خوب است زیرساخت‌های ورزشی در تمام شهرستان‌ها به‌اندازه کافی ایجاد و اعتبارات ورزشی عادلانه تقسیم شود. لطفاً مسئولان برای ساخت سالن‌های ورزشی بانوان در همه مناطق استان اقدام کنند و فقط شعار با اهمیت بودن ورزش را سر ندهند.
فرزادیان ـ گنبدکاووس

   کمبود سطل‌های زباله در برخی خیابان‌ها
در برخی خیابان‌های گرگان کمبود سطل زباله معضلی جدی است؛ به خصوص در خیابان امام خمینی(ره) این مشکل بیشتر به چشم می‌آید. کمبود این سطل‌ها مشکلات بهداشتی برای مردم شهر به وجود می‌آورد.
وجود سطل زباله موجب می‌شود کسی نتواند بهانه نبود سطل را برای انداختن زباله در خیابان بیاورد. لطفاً مسئولان شهری درباره افزایش سطل‌های زباله در خیابان‌ها اقدام کنند.
غفوری ـ گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code