موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/08/06
   دلیل توقف پروازهای فرودگاه کلاله چیست؟
چرا پروازهای فرودگاه کلاله متوقف شده است. مردم کلاله به این فرودگاه برای توسعه اقتصادی امید بسته‌اند. در حالی که این پروازها گاهی انجام می‌شود و بعد از چند ماه توقف می‌کند. دلیل آن چیست؟
برزگر _ کلاله
پاسخ همشهری: در همین شماره، گزارشی از وضعیت فرودگاه کلاله و دلایل تعطیلی‌های متعدد آن در صفحه 7 روزنامه همشهری گلستان به چاپ رسیده است.

  استفاده از کود شیمیایی ممنوع شود
لطفاً به داد گندمکاران استان برسید. مصوبه جدید وزارت کشاورزی مبنی بر دادن حواله کود و بذر به گندمکاران دور از انصاف است. نخست این که حواله کود شیمیایی داده می‌شود. وقتی همه فعالان محیط زیست صدایشان از میزان بالای مصرف کود شیمیایی در استان درآمده است، چرا دولت باید کشاورزان را به سمت استفاده از این نوع کودها هدایت کند؟ باید استفاده از این نوع کودها ممنوع شود. گلستان یکی از استان‌های برتر در تولید گندم است؛ بنابراین دود این تصمیم‌ها به چشم گندمکاران گلستانی بیش از استان‌های دیگر می‌رود.
احمدی _ گنبدکاووس

  استاندارد نبودن جاده گنبد به بی‌بی‌شروان
جاده گنبد به بی‌بی‌شیروان، از نظر استانداردهای ساخت و عرض جاده، همچنین روشنایی اصلاً مطلوب نیست. این مسیر در هر ماه تصادف‌های شدید و با خسارت‌های بالای مالی و جانی را به خود می‌بیند. لطفاً اداره راه و شهرسازی برای بهسازی این جاده اقدام کند. در پیگیری‌های ما، متأسفانه در مورد روشنایی جاده‌ها، هر دستگاهی مسئولیت را به گردن دستگاه دیگری می‌اندازد و اصلاً مشخص نیست باید به کجا مراجعه کنیم.
کلاته _ گنبد کاووس

  اخطار نادرست قطع برق
در آخرین توزیع قبوض برق و آب، برای مبالغ نه‌چندان زیاد، مهر «اخطاریه قطع» زده شده است. آیا قبض آب 15 هزار تومانی و بدون بدهی قبلی باید با مهر و کاغذ اخطار قطع همراه باشد؟ هر قبضی باید مهلت قانونی پرداخت خود را سپری کند، بعد در صورت نیاز و پرداخت نشدن مردم را تهدید به قطعی کنند. وارد کردن این نگرانی‌ها به زندگی مردم درست نیست که اگر 15 هزار تومان را پرداخت نکنند 2 روز دیگر اشتراک آب یا برق آن‌ها قطع خواهد شد.
زاهدی _ گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code