موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/08/03
   کشیدن قلیان و شروع ناهنجاری
متأسفانه برخی رستوران‌های سنتی گلستان که در آن‌ها به راحتی قلیان کشیده می‌شود، رشد قارچ‌گونه پیدا کرده‌اند. مکان‌های به‌ظاهر سنتی در بندرگز یا حتی گرگان برای بهره‌برداری‌های مادی، جوانان را به سمت قلیان سوق می‌دهند. خوب است مسئولان به جای دادن مجوز به این نوع مراکز، به فکر تأسیس مراکز فرهنگی و تفریحی باشند.
غلامی ـ بندرگز

    نظارت بر خطوط تاکسی
از مسئولان تاکسیرانی خواهشمندیم بر خطوط تاکسی نظارت جدی داشته باشند و برای هر مسیر و شهرکی، خط تاکسی مشخصی اختصاص دهند. بعضی رانندگان تاکسی بر حسب میل و سلیقه خود اقدام به سوار کردن مسافران می‌کنند و در ساعاتی از روز فقط مسیرهای کوتاه را انتخاب می‌کنند. افرادی که قصد دارند به شهرک‌ها یا حاشیه شهرها بروند باید منتظر بمانند و بعد از انتظار طولانی در نهایت سوار اتومبیل مسافربرهای شخصی شوند.
شراهی ـ گرگان

    لزوم توجه بیشتر به حاشیه شهرها
در صورتی که به حاشیه شهرها اهمیت ندهیم و درصدد رفع کاستی‌های این مناطق برنیاییم، مشکلاتی که در این مکان‌ها وجود دارد، ناخواسته به همه نقاط شهر سرایت می‌کند و دامان همه را خواهد گرفت. در برخی مناطق حاشیه‌ای شهر و سکونتگاه‌های غیررسمی امکانات لازم از جمله امکانات خدماتی و بهداشتی برای زندگی افراد مهیا نیست.
صفری ـ گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code