موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/08/01
   هدررفت آب
آب آشامیدنی روستای توتلی کوچک چند روز است به دلیل ترکیدن لوله اصلی آبرسان در حال هدر رفتن است و هیچ‌کس اقدامی برای رفع این مشکل نمی‌کند. به نظر می‌رسد چند باران باعث شده موضوع بی‌آبی‌های تابستان فراموش شود و این نعمت خدا به هدر رود.
احمدی ـ گنبدکاووس
 
مشکلات والیبال گنبد حل شود

با وجود حضور نماینده گنبدکاووس در لیگ برتر والیبال کشور، مشکلات تیم کارت تخفیف ایرانیان نماینده گنبد همچنان به قوت خود باقی است. حضور گنبد در برابر تبریز هم با مداخله مستقیم استاندار میسر شد. از استاندار به دلیل دلسوزی برای این تیم سپاسگزاریم اما گنبدکاووس نیازمند مُسکن‌های مقطعی نیست بلکه نیاز به حل دائمی مشکل دارد.
جمعی از هواداران والیبال استان
 
نبود پارکینگ در علی‌آبادکتول

در هیچ نقطه‌ای از شهر علی‌آبادکتول پارکینگ عمومی وجود ندارد. من به دلیل رشته تحصیلی‌ام و آشنایی با همکاران شهرداری، طرح توسعه شهر را هم بررسی کردم؛ اما متأسفانه دیدم برای سال‌های آینده هم در مورد ساخت پارکینگ در این شهر پیش‌بینی نشده است. در حالی که علی‌آباد شهری رو به گسترش است و هر روز به تعداد خودروهای شخصی آن اضافه می‌شود. کافی است ظهر یک روز سری به خیابان‌های منتهی به مدارس بزنید و ببینید خودروهای شهری خیابان‌ها را قرق کرده‌اند و در برخی کوچه‌ها حتی جای سوزن انداختن نیست. از شورای شهر و شهرداری درخواست می‌کنم به حل مشکل نبود پارکینگ در این شهر توجه ویژه و عاجل کنند.
رومیانی ـ علی‌آبادکتولارسال پیام اشتراک 
 
 Security code