موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/24
   زباله در کانال‌های آب گنبدکاووس
کانال‌های آب میدان دام گنبدکاووس پر از زباله و نخاله است. واقعاً وقتی آب در این مسیرها جاری می‌شود زباله هم مانند بخشی از مسیر آب راه می‌افتد و البته همیشه زیر پل‌ها و گذرها موجب ایجاد آب‌گرفتی می‌شود.
 هم از شهروندان گنبدکاووس تقاضا دارم از ریختن زباله دست بکشند و هم از مدیران شهری گنبدکاووس می‌خواهم هزینه بیشتری صرف تمیزکردن فضای شهر کنند. ماموران تمیزکردن شهر از کنار جوی‌ها و کانال‌های کثیف بی‌تفاوت رد نشوند.
کاویان ـ گنبدکاووس

  تکلیف پتروشیمی گلستان مشخص شود
مدتی است بحث‌ها پیرامون پتروشیمی بالا گرفته است. حتی افرادی، شهروندان سهام‌دار را به گروه‌های تلگرامی دعوت می‌کنند و برای آن‌ها از مضرات ساخت این کارخانه می‌گویند. گروه دیگری همین کار را می‌کنند، اما درباره فایده ساخت این پالایشگاه صحبت می‌کنند.
در این میان هیچ کاری هم پیش نمی‌رود و سهامداران همچنان بلاتکلیف مانده‌اند. گوش مردم از حرف‌های تأیید و تکذیب درباره ادامه روند ساخت این طرح پر شده است. از استاندار جدید می‌خواهیم تلاش کند وضعیت مردم روشن شود. امیدواریم با روی کار آمدن مدیریت جدید، دوباره بحث‌ها از اول شروع نشود و تکلیف کار یکسره شود.
ابراهیم کمالی ـ گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code