موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/23
   سرقت از آرامستان روستای چاپقلی
گورهای آرامستان روستای چاپقلی بندرترکمن از سوی سارقان تخریب می‌شوند و افرادی ناشناس اقدام به سرقت پایه‌ها و قاب‌های دور تصاویر نصب‌شده روی مزارها می‌کنند.
از مسئولان شهرداری و همچنین نیروی انتظامی می‌خواهیم با این موضوع مقابله کنند. این بی‌حرمتی به شهروندان و همچنین از دست‌دادگانشان است.
کر ـ بندرترکمن

  دزدیده شدن کابل‌های برق و تلفن
دزدیده شدن کابل‌های برق و همچنین کابل‌های تلفن از روستاها و مسیرهای واقع در دشت گذشته است و به شهرها رسیده است. من به همراه خانوده‌ام ساکن محله امام رضا(ع) گرگان هستیم. متأسفانه برای سومین بار در چند ماه گذشته محله ما شاهد این اتفاق بوده است.
موسوی ـ گرگان

  اختلاف در هزینه قبض‌های گاز
آخرین قبض گاز صادرشده از سوی شرکت گاز، به نسبت مصرف، هزینه بسیار زیادی را مشخص می‌کرد.
 در حالی که مصرف گاز در تابستان بسیار اندک است و معمولاً در خانه‌ها به جز برای پخت و پز کاربرد دیگری ندارد. پس دلیل اختلاف فاحش آخرین قبض تابستان با این قبض در چیست؟
ساور ـ گرگان

  نحوه کار دفاتر حمایت از حقوق کودکان و زنان
رئیس کل دادگستری گلستان از آغاز به کار دفاتر حمایت از حقوق کودکان و زنان در سراسر استان خبر داد. اما متأسفانه در هیچ خبری از نحوه تعامل و گزارش‌دهی مردم به این دفاتر یا چگونگی دسترسی به آن اطلاعی وجود نداشت.
با توجه به این که همشهری، رسانه‌ای است که معمولاً این 2 حوزه را پیگیری و گزارش‌های خوبی از مشکلات زنان و کودکان در استان منتشر می‌کند، لطفاً در این مورد هم اطلاعات بیشتری در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.
قندهاری ـ گنبدکاووسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code