موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/19
   ساماندهی ترمینال شرق گرگان
ترمینال شرق گرگان ویژه مسیرهای شرقی نیاز به ساماندهی دارد. با وجود اینکه ایستگاه در نظر گرفته شده برای شهرهای گنبد، آزاد شهر و رامیان، مسافربرهای با مجوز دارد، اما هیج نظارتی بر مسافر سوار کردن خودروهای بدون مجوز وجود ندارد.
تعداد این خودروها بسیار زیاد است و با اینکه نرخ های مصوب را هم رعایت نمی کنند و به دلخواه از مسافر کرایه می گیرند، همچنان مورد توجه مسافران قرار دارند.
این خودروها کاسبی تاکسی ها و ماشین های شرکت های دارای مجوز را کساد کرده اند. فقط گاهی یک سرباز راهنمایی و رانندگی می آید و سری به این نقطه از شهر می زند، اما هیچ اقدام بازدارنده ای انجام نمی شود. لطفاً مسئولان راهنمایی و رانندگی رسیدگی کنند.
رانندگان ترمینال شرق گرگان

  ترافیک در مرکز گرگان
ترافیک پیچ ستاد به سمت بلوار جانبازان نیاز به مدیریت دارد.
با وجود ساخت تعدادی زیر گذر و روگذر در شهر، ترافیک همچنان در نقاط مختلف شهر به خصوص بخش های مرکزی به قوت خود باقی است و این ساخت و سازها تاثیری در کاهش روند ترافیک نقاط مرکزی شهر نداشته است.
عبداللهی _ گرگان

   به ساختار شهری علی آباد کتول رسیدگی شود
از شورای شهر و شهرداری علی آباد کتول می خواهم در مورد جدول کشی خیابان ها اقدام کنند.
 من به دلیل تغییر شغل، یک ماه است به این شهر نقل مکان کرده ام. بیشتر خیابان های این شهر تابلوهای نام گذاری ندارند. خیابان اصلی شهر تقریباً جدول کشی ندارد و به دلیل نبود تابلوهای راهنما اصلاً معلوم نیست هر شهروندی چه زمانی و از کجا می تواند هنگام رانندگی در خیابان، دور بزند.
 استفاده از چراغ های راهنما هم چندان میان رانندگان علی آبادی مرسوم نیست. لطفاً به این نکات توجه شود تا افراد تازه وارد سرگردان نشوند.
طاهری _ ساکن علی آبادکتولارسال پیام اشتراک 
 
 Security code