موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/18
   جاده خطرناک دسترسی به چهل‌چای
جاده دسترسی به چهل‌چای سال‌هاست دچار نشست فراوان است. قسمت‌هایی از جاده کاملاً دارای حفره‌های بزرگ حاصل از نشست شده و در برخی نواحی جاده فقط یک مسیر از 2 مسیر رفت‌وبرگشت باقی مانده است که رفت‌وآمد را بسیار مشکل و پرخطر کرده است.
دوزینی ـ مینودشت
 
  توزیع نامناسب نشریات در شهرستان‌های استان
گلستان به عنوان یک استان فرهنگی که در رشته‌های ورزشی و هنری مانند ادبیات و نمایش دارای توان بالایی است، از نعمت داشتن بسیاری از مجله‌های تخصصی و حتی روزنامه‌های عمومی کشور محروم است. در بسیاری از موارد روزنامه‌های عمومی کشور هم فقط در دکه‌های مرکز استان پیدا می‌شود. نشریات محلی عموماً توزیعی در شهرستان‌ها ندارند. برای مطالعه نشریات و روزنامه‌ها همه باید به آنچه در اینترنت درج می‌شود، بسنده کنند. حتی روزنامه همشهری گلستان که در کانال تلگرامی مربوط به آن، صفحه اولش را می‌بینیم همیشه تیترهایی از شرق و نقاط مختلف استان دارد، اما توزیع آن در سراسر استان نیست. از همه مدیران و مسئولان رسانه‌های محلی استان و همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌خواهیم لطفاً چاره‌ای برای این موضوع پیدا کنند. دسترسی به رسانه‌های مکتوب حق همه شهروندان استان است.
یامچی ـ مینودشتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code