موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/17
   مقابله با موش‌های شهر
با وجود این که فصل سرد تقریباً از راه رسیده است و شهرداری هم به شکل مکرر دارد خیابان‌ها و کانال‌های آب را آهک‌پاشی می‌کند، از تعداد آفات شهری مانند موش‌ها کم نمی‌شود. موش‌ها در گرگان کاملاً آزادانه رژه می‌روند و به نظر نمی‌رسد آهک‌پاشی بتواند جلوی افزایش جمعیت آن‌ها را بگیرد. باید مسئولان در این زمینه فکر دیگری کنند.
سلطانی ـ گرگان

  سرنوشت زیرگذر شهید قندهاری چه شد؟
لطفاً گزارشی از زیرگذر میدان شهیدقندهاری تهیه کنید. با وجود ساخت این زیرگذر در دوره شورای سوم، همچنان از آن استفاده نمی‌شود و طوری دورتادور آن را نرده‌‌کشی کرده‌اند که حتی بسیاری از شهروندان آن را نمی‌بینند و از وجود آن بی‌خبرند. اگر قرار بود ورودی‌های آن مسدود باشد چرا باید هزینه‌ای برای ساخت آن پرداخت می‌شد؟
عباسی ـ گرگان

  هدررفت آب
وضعیت منبع آب روستای پشمک پناوه گنبدکاووس بسیار بد است. آب از این منبع چکه نمی‌کند، شره می‌کند. نیمی از آب مدام در حال هدر رفتن است. در حالی که بسیاری از روستاهای این شهرستان حتی از نعمت آب آشامیدنی بهداشتی محروم هستند، این نعمت الهی به این صورت هدر می‌رود.
تکاوی ـ گنبد کاووسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code