موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/16
   تبلیغات زیاد در کانال‌های تلگرامی استان
انتقادی به کانال‌های خبری تلگرامی مربوط به استان گلستان دارم. بیشتر این کانال‌ها دیگر محتوای خبری ندارند و فقط جنبه تبلیغاتی پیدا کرده‌اند. هر بار که این کانال‌ها را باز می‌کنیم، چند خبر تکراری و تعداد زیادی تبلیغات بی‌محتوا می‌بینیم. بهتر است این کانال‌ها سازوکار خود را تغییر دهند تا مخاطبانشان از دست نرود.
رایجی ـ کردکوی

 روند طولانی دریافت وام برای توسعه بوم‌گردی
از مسئولان گردشگری استان می‌خواهم درباره صدور حواله برای معرفی متقاضیان به بانک به منظور دریافت وام‌های توسعه بوم‌گردی سریع‌تر اقدام کنند؛ چون بعد از دریافت این معرفی‌نامه هم باید روزها و گاهی ماه‌ها در بانک معطل بمانیم. روند طولانی انجام کارها باعث ایجاد دلسردی و از دست رفتن فرصت می‌شود.
احمدی ـ گنبدکاووس

 دریافت هزینه برای کمک به مدرسه
هنوز یک ماه از شروع سال تحصیلی نگذشته که مدیران مدارس از والدین تقاضای پرداخت مبالغی تحت عنوان کمک به مدرسه می‌کنند. هنگام ثبت‌نام هم برخی مدیران وسایلی مانند یک بسته کامل کاغذ، یک جین ماژیک وایت‌برد و مانند آن را در فهرست مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام قرار می‌دادند. لطفاً اداره آموزش و پرورش به این موضوع رسیدگی کند. اگر قرار باشد تحصیل در مدارس دولتی هم تا این حد هزینه داشته باشد، شاید بهتر است همه مدارس را غیر انتفاعی کنیم.
برزویی ـ گرگان

 ترمیم جاده‌ها قبل از شروع فصل زمستان
ترمیم جاده‌های شرق استان به ویژه در محورهای مرتفع مانند توسکستان، باید پیش از شروع سرماهای ممتد زمستانی آغاز شود. این محورها هر سال در پاییز و زمستان به دلیل نشست، لغزنده بودن، باریکی و تاریکی کشته می‌دهند. اما هرگز شاهد بهبود و استانداردسازی این جاده‌ها نیستیم و هر سال تراژدی مرگ هم‌وطنان در این جاده‌ها تکرار می‌شود.
شاهکویی ـ شاهکوهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code