موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/15
   سالن‌های ورزشی ویژه بانوان کافی نیست
سالن‌های ورزش بانوان در شهرستان‌های استان کافی نیست و علاقه‌مندان نمی‌توانند با آسودگی خاطر در رشته‌های مورد علاقه خود به فعالیت بپردازند. خوب است زیرساخت‌های ورزشی در همه شهرستان‌ها به‌اندازه کافی ایجاد و اعتبارات ورزشی عادلانه تقسیم شود. لطفاً مسئولان برای ساخت سالن‌های ورزشی بانوان در همه مناطق استان اقدام کنند.
خادمی ـ کردکوی
   
تعرفه گران مهدهای کودک
مهدهای کودک علاوه بر دریافت شهریه بالا هنگام ثبت‌نام، برای برگزاری کلاس‌های جانبی هم هزینه بالایی دریافت می‌کنند. به نظر می‌رسد نظارتی بر رعایت تعرفه‌ها از سوی مهدهای کودک وجود ندارد. با توجه به این که مادران شاغل مجبور به سپردن کودکان خود به این مراکز هستند، انتظار می‌رود نظارت بیشتری بر فعالیت آن‌ها اعمال شود.
قنبری ـ گرگان
   
توجه به اشتغال فارغ‌التحصیلان کشاورزی
تعداد زیادی از فارغ‌التحصیلان بخش کشاورزی استان بیکار هستند و فرصت‌های شغلی نیز برای این قشر وجود ندارد. از سوی دیگر با توجه به دشواری برای ورود به بخش تولید، دولت باید فکری به منظور حل این مشکل و استفاده از این ظرفیت مهم کند.
قربانی ـ گنبدکاووسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code