موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/12
   پارک دوبل مقابل تعمیرگاه‌ها
بیشتر آهن‌فروشی‌های گرگان در خیابان مطهری شمالی مستقر هستند و رانندگان مقابل این مغازه‌ها به صورت دوبل پارم می‌کنند. این کار مشکلات ترافیکی در این محل ایجاد می‌کند. خواهشمندیم برای ساماندهی این مشاغل اقدام شود.
مرادی از گرگان

  کمبود داروخانه شبانه‌روزی
در استان گلستان با این جمعیت، تعداد داروخانه‌های شبانه‌روزی بسیار اندک است؛ همچنین توزیع این داروخانه‌ها در شهرها، خاصه گرگان که مرکز استان به شمار می‌رود، نامطلوب است و اگر داروخانه‌ای در نیمه‌شب داروی خاصی را نداشته باشد برای تهیه آن باید مسافت زیادی را طی کرد. بهتر نیست برای افزایش داروخانه‌های شبانه‌روزی اقدام شود؟
حسینی از گرگان

  ویراژ موتورسواران در پیاده‌روها
برخی موتورسواران نه فقط حریم خیابان‌ها را فضای ناامنی برای خودروها کرده‌اند، بلکه به پیاده‌روها هم رحم نمی‌کنند و در آن‌جا هم ویراژ می‌دهند و آسایش را از مردم سلب می‌کنند. گاه مشاهده شده رانندگی بد موتورسواران ـ آن هم در پیاده‌رو ـ باعث تصادف شده و مشکلات بسیاری را برای 2 طرف به وجود آورده است.
ایرجی از گنبدکاووس

  مصرف قلیان در پارک‌ها
از روزی که طرح جمع‌آوری قلیان‌ها از سفره‌خانه‌ها اجرا شد، بسیاری از مردم به ویژه جوانان قلیان‌ها را به پارک‌ها و فضاهای تفریحی کشانده‌اند و گاه دیده شده از آن جلوی چشم بچه‌ها استفاده می‌کنند که می‌تواند تبعات بد فرهنگی و اجتماعی داشته باشد. لطفاً با مصرف قلیان در فضاهای پارک‌ها هم مقابله شود.
عباسی از مینودشت

  نظارت بر عملکرد نانوایی‌ها
متأسفانه برخی از نانوایی‌های گرگان هم کم‌فروشی می‌کنند و هم کیفیت نان‌هایشان مطلوب نیست؛ حتی بعضی نانوایی‌ها هنوز هم از جوش شیرین استفاده می‌کنند. از مسئولان خواهشمندیم به این امر توجه کنند و بیش از پیش بر نوع آرد نانوایی‌ها و نان‌ها، که قوت مردم است، نظارت کنند.
قربانی از گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code