موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/11
ترافیک بالای منطقه امامزاده گرگان
پنج شنبه ها ترافیک منطقه امامزاده بسیار سنگین است و راه دسترسی به آن دشوار می شود. از مسئولان می خواهیم تمهیداتی برای حل این معضل بیندیشند.
محمدلو از گرگان

  کمبود سرویس بهداشتی در اماکن عمومی
وجود سرویس های بهداشتی در اماکن عمومی شهرها ضروری است، اما متاسفانه در شهرهای استان، سرویس بهداشتی یا اصلاً وجود ندارد یا تعداد آنها بسیار اندک است. معدود سرویس های موجود هم با مشکلات بهداشتی مواجه هستند. با توجه به اینکه وجود بعضی امکانات در شهر لازم و ضروری است، چرا مسئولان به این مشکل رسیدگی نمی کنند؟
فیضی از گرگان

  افزایش تعداد فارغ التحصیلان بیکار
تعداد فارغ التحصیلان بیکار در جامعه روز به روز بیشتر می شود و هر سال صدها نفر از تحصیلکردگان با معضل بیکاری مواجه می شوند. بهتر است برخی مسئولان به جای وعده و وعید و شعار دادن، فکری به حال این قشر از جامعه کنند که سال های زیادی از عمر خود را صرف تحصیل می کنند، اما پس از اتمام درسشان، بیکار می مانند.
مزدی از کلالهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code