موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/10
   تلاش خانواده ها برای کاهش طلاق
متاسفانه امروزه افزایش مشکلات فرهنگی در جامعه سبب شده است که تعداد زیادی از زوج های جوان به سوی طلاق بروند. این موضوع می تواند تهدیدی جدی برای خانواده ها باشد. از خانواده های گلستانی می خواهم برای جلوگیری از افزایش طلاق در جامعه و رفع مشکلات موجود میان زوج های جوان وقت بیشتری بگذارند و آنان را به سوی ادامه زندگی راهنمایی کنند.
ایرجی از گرگان

 ضرورت مرمت مدرسه های فرسوده
در شهر گنبدکاووس تعدادی از مدرسه ها فرسوده هستندو چند باب مدرسه دیگر نیز در روستاهای این شهرستان وضعیت مناسبی ندارند. با این حال دانش آموزان سال جدید را در این مدارس شروع کرده‌اند. اگر خدای ناکرده مشکلی پیش بیاید چه کسی جوابگوست؟
رحیمی از گنبدکاووس

 لزوم همکاری مسئولان مدرسه با والدین
حال که سال تحصیلی جدید شروع شده است از مسئولان آموزش و پرورش استان می خواهیم که ما اولیای دانش آموزان را بیشتر در جریان کارهای فرزندانمان قرار دهند. ضمن آنکه به ما اجازه دهند بتوانیم با حضور خود در مدرسه از روند تحصیل بچه هایمان مطلع شویم.
احمدی از گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code