موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/03
   به بهداشت مناطق گردشگری کردکوی بیشتر توجه کنید
جنگل گردشکری کردکوی با ورود مسافران تابستانی خاصه در روزها تعطیل و حضور سیل انبوه جمعیت در این جنگل و رعایت نکردن نکات بهداشتی از سوی برخی  شهروندان و مسافران به طرز زنند های آلوده و کثیف شده است. متاسفانه ارگان هایی مانند منابع طبیعی اقدامی اساسی برای پیگیری موضوع نمی کنند، این در حالی است که سرویس های بهداشتی به سختی قابل استفاده است و دستفروشان و برخی غرفه های طبخ غذا بدون رعایت نکات بهداشتی اقدام به فروش اغذیه می کنند.
راییجی از کردکوی

   مسکن مهر و بی مهری مسئولان
با وجود گزارش های مکرر رسانه ها، مسائل و مشکلات مسکن مهر در سراسر استان مورد بی توجهی است. به نظر می رسد رفع این چالش ها اساساً در برنامه های مسئولان جایی ندارد. در حالی که مسکن یکی از نخستین نیازهای مسلم هر انسان است.
دادار از گرگان

   تفکیک فیش آب و برق و گاز
ما در ساختمانی زندگی می کنیم که برخی فیش ها در آن به صورت مشترک صادر می شود. درخواست داریم فیش آب هر واحد به صورت مجزا بیاید تا هر واحد به همان میزان که آب مصرف کرده، پول پرداخت کند. فیش های مشترک باعث ایجاد سوءتفاهم و ناراحتی میان همسایگان می شود.
اسماعیلی از گرگان

   اجناس تقلبی در بازار خودرو
هفته پیش برای خرید شمع  اتومبیل به بازار لوازم خرید خودرو مراجعه کردم و بعد از خرید و رفتن به تعمیرگاه متوجه شدم، تقلبی است و باعث آسیب به خودرو می شود. لطفاً کارشناسان رسیدگی کنند و بر اجناس نظارت داشته باشند تا جنس تقلبی بیشتر نشود.
یک راننده تاکسی از گنبدکاووس

   نظارت بر بازار تخفیف ها
آخرین ماه هر فصل اکثر مغازه های پوشاک، اجناسشان را حراج می کنند و در این میان اجناس بنجل و در انبار مانده شان را هم لابه لای اجناس می گذارند و می فروشند. در بعضی مغازه های خیابان های بالای شهر تا 70 درصد تخفیف هم برای بازارگرمی تبلیغ می کنند. وقتی می خواهیم خرید کنیم می گویند سودی برایشان ندارد و تخفیف نمی دهند، ولی وقتی حراج می کنند، چطور راضی به ارائه 70 درصد تخفیف می شوند؟ معلوم است نظارت درستی از سوی سازمان تعزیرات و
 سازمان های مربوطه روی قیمت ها وجود ندارد.
یک شهروند گرگانیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code