موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/07/01
   حفاری خیابان ها مرمت شود
از زمانی که دوباره طرح شبکه فاضلاب در گرگان شروع شده است، حفاری ها هم برای مردم دردسرساز شده‌اند. در هر نقطه از شهر که حفاری می شود، محل آن، تا مدت های زیاد بدون تعمیر آسفالت باقی می ماند. خیابان 5 آذر هم مدتی است دچار همین مشکل شده است. لطفاً شهرداری برای مرمت آسفالت این خیابان اقدام کند.
روشنی_ گرگان

   مشکلات دریافت کارت ملی هوشمند
از اداره های پست شهرستان ها درخواست می کنیم برای ثبت نام کارت ملی هوشمند با روستاییان همکاری کنند. برخی از مردم از روستاهای دور افتاده برای ثبت نام به این اداره ها رجوع می کنند. بعد از ثبت اینترنتی مسئول مربوطه، برای مراجعه بعدی نوبت می دهد و تاکید می کند حتماً باید در آن زمان رجوع کنید، در غیر این صورت نوبت می سوزد. در حالی که بسیاری از روستاییان نمی توانند راس آن تاریخ در اداره مربوط حاضر باشند. اگر انعطافی در این زمان در کار نباشد، بسیاری از ما امکان تهیه کارت هوشمند نداریم. لطفاً مدیران راه حلی پیدا کنند.
روستاییان قازان قایه

   قدردانی برای پیگیری وضعیت والیبال گنبدکاووس
تشکر از روزنامه همشهری گلستان داریم، برای اینکه در کنار والیبال دوستان گنبدکاووس بود و با نشر پیام های ما و پیگیری برای حل مشکل این تیم، نقش قابل توجهی در بازگشت سهمیه این شهر ورزش دوست در لیگ برتر والیبال ایفا کرد.
احمدی و گروهی از والیبال دوستان گنبد کاووسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code