موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/06/26
   نرخ کرایه های تاکسی نامناسب است
نرخ کرایه تاکسی ها در گرگان، 600 تومان و در برخی مسیرها 700 تومان تعریف شده است. لطفاً اتحادیه تاکسی رانی و شورای شهر گرگان توجه کنند که 100 تومانی و 200 تومانی دیگر پول خرد چندان رایجی نیست و مردم معمولاً به آن دسترسی ندارند. بنابراین فکر می کنم که ضرورت دارد در تعیین نرخ بازبینی انجام شود تا با توجه به شرایط حقیقی، قیمت تعیین کنند، نه این که  با استفاده از یک فرمول ریاضی  راننده ومسافر را به دردسر بیندازند.
ملاح _ گرگان

   اصلاح مسیر داشلی علیا-دیکچه
مسیر داشلی علیا _ دیکچه نیازمند تجهیز به ادوات روشنایی و ترافیکی و همین طور بازسازی و مرمت آسفالت و تعریض خیابان است. این محور یکی از مسیرهای پر تصادف شمال استان به حساب می آید. لطفاً به این  وضعیت رسیدگی شود.
زاوی _ داشلی علیا

   نبود مخازن زباله در آزادشهر
نصب مخازن جمع آوری زباله یکی از ضرورت های رعایت بهداشت در آزادشهر است. زباله ها در این شهر سرگردان هستند و آلودگی در همه نقاط شهر چشمگیر است. لطفاً مدیران شهری چاره این مشکل را در دستور کار خود قرار دهند.
قزلسفلو _آزادشهرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code