موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/06/25
   نبود تانکر آب
بی آبی در روستای یارتی قایه بهش در بی بی شیروان گنبدکاووس چشمگیر است. آن‌طور که ما شنیده ایم قیمت تانکر آب آن قدر زیاد نیست که نشود برای اهالی این روستا یک تانکر خریداری کرد. لطفاً مسئولان چاره‌ای به حال روستاهایی که تا این حد به آب نیاز دارند، بیندیشند. ما نه تنها آب لوله کشی نداریم بلکه از تانکر آب هم محروم هستیم.
اهالی یارتی قایه

    خیران سلامت کمک کنند
با توجه به نقش خیران سلامت برای ساخت و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی و به تبع آن ارتقای سلامت مردم گنبدکاووس، همین طور با توجه به حادثه خیز بودن مسیر سلطانعلی، احداث پایگاه اورژانس در این مسیر از دغدغه های اهالی و مسئولان است. در پیگیری هایی که از شبکه بهداشت گنبد کاووس انجام دادیم، ریاست این نهاد از امکان مشارکت 50 درصدی برای ساخت و تکمیل این مسیر مرزی خبرداد. بنابراین درخواست می کنیم که خیران سلامت برای تکمیل 50 درصد بقیه اقدام کنند و با این کار بخش بزرگی از دغدغه همشهریان را رفع کنند.
جمعی از شهروندان گنبدکاووسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code