موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/06/19
 نظارت بر بازار لوازم التحریر
از بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت تقاضا می کنیم بر بازار لوازم التحریر در ماه پایانی تابستان بیشتر نظارت کنند تا برخی فروشندگان در این میان سوء‌استفاده نکنند.
حامدی از گرگان

   نیاز برخی خیابان های گرگان به آسفالت‌ریزی
آسفالت برخی خیابان های گرگان خاصه در معابر فرعی کنده شده و تردد برای خودروها و عابران به یک معضل تبدیل شده است. با اینکه شهرداری گرگان همیشه تلاش خوبی برای حل مشکلات شهر دارد، اما خواهش می کنیم که در این زمینه سریع تر اقدام کند.
جعفری از گرگان

   کمبود تاکسی در گنبدکاووس
جابه جایی مسافر در شهر گنبدکاووس عمدتاً از سوی خودروهای شخصی انجام می شود و همین موضوع باعث ایجاد بی نظمی در سیستم حمل و نقل عمومی شده است. شاید یکی از دلایل اصلی بروز این مشکل کمبود تاکسی در این شهر باشد. البته برخی تاکسیداران هر زمان که دوست داشته باشند کار می کنند که این موضوع نیز یکی از عوامل بیشتر بودن خودروهای شخصی نسبت به تاکسی‌هاست.  لطفا مسئولان برای رفع این مشکل اقدام کنند.
زمانی از گنبدکاووسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code