موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/06/22
   به وضعیت اتوبوسرانی  گرگان رسیدگی کنید
ای کاش فکری به حال نوسازی ناوگان اتوبوسرانی داخل شهری گرگان می شد. برخی از اتوبوس هایی که در مسیرهای گرگان تردد می کنند، آن قدر مشکل دارند که کمتر کسی حاضر به استفاده از آنها می شود. از آن طرف، دائم شعار لزوم استفاده از وسایل نقلیه همگانی سر داده می شود. با این وضعیت بهتر است مسئولان ابتدا امکانات را فراهم کنند و بعد  از مردم انتظار استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی داشته باشند.
یک شهروند از گرگان

  کمبود فضای تفریحی در آزادشهر
آزادشهر یکی از شهرهای مهم گلستان است، ولی از داشتن یک مجتمع تفریحی یا فرهنگی مناسب که خانواده ها یا جوانان بتوانند از آن برای پر کردن اوقات فراغت خود استفاده کنند، بی بهره است. بیشتر جوانان این شهر برای گذراندن وقت خود و تفریح کردن مجبورند به گرگان یا گنبد بروند یا در خیابان ها قدم بزنند. امیدواریم مدیران شهری هر چه زودتر فکری برای رفع این مشکل مهم کنند.
مرادی از آزادشهر

  وانت بارها و معضل ترافیک
وانت بارهای میوه فروش همیشه در خیابان ها ترافیک ایجاد می کنند. کار میوه فروشانی که باعث ترافیک می شوند، از نظر شرعی مشکل دارد. چرا شهرداری با این گونه شغل های کاذب که برای شهروندان مزاحمت ایجاد می کند، برخورد نمی کند؟ حداقل می شود اینها را در جایی ساماندهی کرد که باعث ترافیک نشوند.
یک شهروند از گرگانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code