موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/06/15
 نظارت بر استاندارد تاسیسات ساختمان ها
حوادث مربوط به آسانسور در گرگان دیگر دارد به حادثه هایی معمول تبدیل می شود. چند روز قبل حادثه ای در پارکینک طبقاتی دخانیات تکرار شد و یک خودرو مزدا از آسانسور بالابر سقوط کرد. فکر می کنم اداره استاندارد و شهرداری باید اهرم های نظارتی خود در حوزه تاسیسات را افزایش دهد تا شاهد این قبیل حوادثی که جان و مال مردم را تهدید می کند، نباشیم.
جلیلی _ گرگان

   تشکر از اقدام به موقع شهرداری
از مسئولان خدمات شهری شهرداری گرگان برای پاکسازی ملک های رهاشده که تبدیل به محلی خطرناک در کوچه جام جم 4 در راسته بیهقی شده بود، تشکر می کنیم.
جمعی از اهالی گرگان

   خطر ریزش ساختمان های فرسوده
ساختمان های قدیمی و فرسوده در محدوده سوپرمارکت سحر در محله جام جم نیاز به رفع خطر جدی و سریع دارند. هر بار که از خیابان عبور می کنی فکر می کنی ممکن است این دیوارهای فرسوده روی سرت خراب شوند. لطفاً مسئولان شهری شهرداری از خیابان جام جم 6 بازدید و برای حل مشکلات ساختمان های آن اقدام کنند.
صیامی _ گرگان
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code