موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/06/14
    وضعیت نامطلوب کانال های آب
شرایط خیابان فراغی به ویژه فراغی 11 در شهر کلاله اصلاً مطلوب نیست.
کانال های آب این خیابان با وجود کم عمق بودن و دسترسی آسان هیچ وقت شسته نمی شوند. تمام کانال ها پر از زباله است و بوی تعفن آن همه ساکنان را آزار می دهد.لطفا رسیدگی کنید.
مدیر _ کلاله

   ترافیک های طولانی مدت در گنبدکاووس
ترافیک در محدوده پل گدم آباد گنبد، به ویژه در روزهای تعطیل غیر قابل تحمل می شود. برای شهری مانند گنبدکاووس که نسبت به کلانشهرها، محدوده بزرگی ندارد، ماندن یک ربع تا 30 دقیقه پشت ترافیک واقعاً زیاد است. لطفاً مدیران شهر هر چه زودتر، اقدامات لازم را برای رفع این مشکل انجام دهند.
محمدی _ گنبدکاووس

   مردم در انتظار حضور تیم والیبال گنبد در سوپرلیگ
گنبد کاووس که بسیاری آن را پایتخت والیبال ایران می دانند و همواره استعدادهای فوق العاده ای به عرصه والیبال کشور معرفی کرده است، هنوز نتوانسته یک نماینده به سوپرلیگ کشور معرفی کند. به نظر می رسد مسئولان ورزش شهرستان نتوانسته‌اند حامی مناسب مالی برای والیبال گنبدپیدا کنند و در نتیجه بسیاری از بازیکنان با تیم های خارج از استان قرار داد بسته اند. این در حالی است که شهروندان گنبد کاووس می خواهند نماینده شهرشان در سوپرلیگ حضور داشته باشد. از مسئولان ورزش استان می خواهیم که به مدد والیبال گنبد بیایند.
دیهیم _ گنبد کاووسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code