موضوعات
گلستان

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/06/13
   تعیین تکلیف طرح چشمه زاو
طرح چشمه زاو برای روستای کاظم خوجه بلاتکلیف مانده است و از سوی  برخی مسئولان اقدامی برای حل مشکل نبود پیمانکار انجام نمی شود. مدت‌هاست که اهالی کاظم خوجه، بدون آب آشامیدنی هستند. لطفاً  برای حل این مشکل اقدام شود.
جمعی از اهالی روستای کاظم خوجه

   مشکلات بی پایان مسکن مهر کلاله
مسکن مهر کلاله که سال ها پیش افتتاح شده و جزو نخستین طرح های مسکن مهر استان است، از بدو تاسیس تا کنون درگیر مشکلات زیادی بوده است. این طرح در همه این سال ها مورد بی توجهی واقع شده است.
 این درحالی است که ساکنان مسکن مهر کلاله جزو طبقات محروم جامعه به شمار می آیند. به نظر می رسد که شهرداری کلاله این بخش را جزو محدوده شهری حساب نمی کند و برای آن مخزن ذخیره زباله در نظر نگرفته است. همه اهالی مجبورند زباله های خود را در خیابان بگذارند.
 محوطه مسکن مهر کلاله منطقه بزرگی است که به خوبی می تواند به فضای سبز تبدیل شود. اما تنها نقطه سرسبز این محوطه، گیاهان خود رو یا علف های هرز است.
دسترسی به نانوایی و فروشگاه در فاصله ای نزدیک وجود ندارد، در حالی که جواز نانوایی های دولتی باید بر اساس محدوده های شهری باشد.
 در مجموعه مسجد هست، اما با وجود تقاضای زیاد، امام جماعتی برای این مسجد فرستاده نمی شود تا فرایض دینی در آن انجام شود. خیابان ورودی بدون روشنایی است و در طول شبانه روز سگ های ولگرد در محوطه آن پرسه می زنند. لطفاً مسئولان به ساکنان این منطقه توجه داشته باشند.
شعبانی از کلاله

   قطعی گاز در روستا
نزدیک به یک ماه است که اهالی روستای قولاق بورته در بخش داشلی برون از قطعی گاز به عنوان سوخت اصلی این روستا رنج می برند. بسیاری از شهروندان ناچار به استفاده از هیزم برای پخت و پز هستند و با سختی زندگی را می گذرانند. لطفاً در مورد این موضوع اقدام عاجل شود.
جمعی از اهالی روستای قولاق بورتهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code